Tradicinis Relax FM dvigubas smūgis – subalansuota bliuzo ir rokenrolo dozė

Radijo stotis Relax FM tęsia gerą tradiciją dukart metuose organizuoti garsiausių pasaulio bliuzo ir rokenrolo atlikėjų pasirodymus Lietuvoje. Jau ketvirtame ciklo „Dvigubas bliuzo ir rokenrolo smūgis” koncerte scenoje ir vėl pasirodys net du atlikėjai: pasaulinė bliuzo žvaigždė, gitaros virtuozas iš JAV Coco Montoya ir rokenrolo linksmuoliai iš Italijos DI MAGGIO CONNECTION.
Koncertas įvyks lapkričio 13 dieną Vilniuje, FORUM PALACE rūmuose. Renginio pagrindinis akcentas – gitaristas ir dainininkas Coco Montoya. Karjeros pradžioje – septintojo dešimtmečio viduryje – Coco Montoya, būdamas 20-ies metų, sutiko legendinį Albertą Collinsą, kuris ėmėsį jį globoti. Penkerius metus Coco Montoya Alberto Collinso grupėje grojo mušamaisiais. Albertas Collinsas išmokė Coco Montoyą groti ir gitara, kantriai aiškino, kaip ja galima išgauti subtilius ir nepaprastus bliuzo garsus. Collinsas didžiavosi savo mokiniu, sakydamas, kad jis yra tiesiog nuostabus gitaristas. 1980-ųjų pradžioje britų bliuzo legenda Johnas Mayallas, kai iš jo grupės išėjo grupės vedantysis gitaristas Mickas Tayloras, į savo grupę „The Bluesbreakers” pakvietė Coco Montoya. Su šia grupe C.Montoya koncertavo 10 metų. 1993 metais jis nusprendė palikti „The Bluesbreakers” ir pradėti solinę karjerą. Nuo tada jis išleido 6 solinius albumus, o dabar per metus surengia daugiau kaip 200 koncertų.
Naujausias albumas „Dirty Deal” buvo išleistas 2007 m. sausio 16 dieną. Per daugiau nei tris dešimtmečius trunkančią muzikanto karjerą ekspresyvi Coco Montoya atlikimo maniera ir jausmingas balsas suteikė jam vieno žymiausių pasaulio bliuzroko muzikantų titulą. Coco Montoyos muzikoje puikiai dera Johno Mayallo patirtis, Alberto Collinso aistra ir B.B.Kingo elegancija.
Antrasis koncerto dalyvis – Marco Di Maggio su naujausiu savo projektu THE DI MAGGIO CONNECTION (Italija). Marco Di Maggio – vienintelis italų rokenrolo muzikos atstovas, kuris yra įtrauktas į labiausiai nusipelniusių rokabilio atlikėjų šlovės sąrašą (Rockabilly Hall of Fame). Pradėjęs groti gitara dar aštuonerių metų, šiandien jis tituluojamas italų gitaros virtuozu, grojančiu unikalia technika. Marco Di Maggio yra tikras gitaros genijus, dainų autorius ir aranžuotojas, kuris sunkiai išsitenka rokenrolo žanro rėmuose.
Į savo projektus jį nuolat kviečia ryškiausios muzikos pasaulinės žvaigždės, kurių tarpe Everly Brothers, Paulas McCartney ir kiti. Vienoje scenoje jis grojo su tokiomis rokenrolo ir rhythm’n’blues garsenybėmis, kaip Little Richardas, Bill Haley’s Comets, Brenda Lee, Wanda Jackson ir kitais.
„Aš grojau su geriausiais – Marku Knopfleriu, B.B.Kingu, Albertu Lee ir Ericu Claptonu – ir aš galiu pasakyti, kad Marco Di Maggio yra vienas iš jų”, – taip apie grupės lyderį ir daugumos jos atliekamų kūrinių autorių atsiliepia Terry Williams, grupės DIRE STRAITS būgnininkas. Projekte THE DI MAGGIO CONNECTION groja 3 žmonės. Jų repertuarą sudaro originalios rokenrolo kompozicijos, o taip pat ir šešiasdešimtųjų metų neo-swing ir neo-rockabilly miksai.
Ketvirtasis renginių ciklo „Dvigubas bliuzo ir rokenrolo smūgis” koncertas – tai jau devintas pasaulinio lygio bliuzo ir rokenrolo atlikėjų pasirodymas, kurį organizuoja bliuzą, bliuzroką, rokenrolą bei lengvąjį džiazą penkiuose didžiausiuose Lietuvos didmiesčiuose transliuojanti radijo stotis RELAX FM. Iki šiol vykę tokių bliuzo žvaigždžių, kap Walteris Troutas, Bernardas Allisonas, Johnas Lee Hookeris Jr., Duke Robillardas, TEN YEARS AFTER, Pete Andersonas, Shemekia Copeland, Mike Sanchezas, Tommy Castro ir kt. koncertai sulaukė stulbinančio pasisekimo ir gausios publikos palaikymo.
Bilietus į renginį, vyksiantį lapkričio 13 d. (antradienį) Forum palace, Vilniuje, platina BILIETAI LT. Bilietų kaina nuo 50 iki 150 Lt.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Renginiai su žyma , , , , , , , , .

2 atsiliepimai į "Tradicinis Relax FM dvigubas smūgis – subalansuota bliuzo ir rokenrolo dozė"

  1. Darius

    2 bilietai po 35lt

  2. Fortunatas

    2 bilietai po 30 lt 867225137

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.