Blondinės kiaules ir jodė, ir vaišino bananais

Seksualiosios LNK projekto „Lietuviškos grožybės“ dalyvės kasdienius rūpesčius tvarte pavertė piktdžiugiška pramoga.

Linksmybės Luokės miestelyje baigėsi. Vizitą kaime pradėjusios vestuvėse, antrąją dieną „Olialia“ gražuolės Laura, Sandra ir Ieva įsitraukė į kaimo darbų rutiną. Jų laukė pirmasis rimtas krikštas – pagaminti jovalo ir pašerti kiaules.

Atvykusios į kaimynystėje gyvenančio ūkininko sodybą ir sužinojusios užduotį, panelės susiėmė už galvų, tačiau nepasimetė.

Lydimos šeimininkės, jos linksmai patraukė į laukus skinti cukrinių runkelių – tai bus gardūs pietūs kiaulėms. Jovalas verdamas kruopščiai, pagal tikrą kaimo receptūrą. Bet staiga merginos ima klykti. Nutiko didelė bėda – viena jų, tarkuodama runkelį, nusilaužė nagą…

Kiaulių – visas pulkas, tad ir darbo daug. Miesto blondinėms teko ilgokai braidžioti po kiaulidę ir pilti į lovius maistą.

Taip bebraidydamos panelės susidraugavo su kiaulaitėmis ir… sumanė praskaidrinti sau dieną. Vargšai padarėliai nenutuokė, kas jų laukia. „Kiaulių plovykla“, „Kriuksintis rodeo“ ir „Mitų apie kiaules griovimas“ – tai merginų sugalvoti žaidimai.

Nusprendusioms nušveisti kiaules iki paskutinio purvo lopinėlio, panelėms teko pasukti galvą, kaip vandens bijančias pailgaveides prisišaukti į plovyklą. Galop priviliotos skanėstais ar nugaros kasymu, vargšės kelios kriuksės ėmė spiegti pajutusios vandenį ir išvartė visą gardą. O merginoms toks vaizdas sukėlė juoko priepuolį.

Vėliau lietuviškosios grožybės sumanė patikrinti, ar įmanoma joti ant kiaulės. Pasirodė, tai visai nesudėtinga. Reikia tik trupučio drąsos ir vikrumo. Ilgiausias jojimas truko kiek daugiau nei sekundę.

Galiausiai „Olialia“ pupytės prisiminė posakį „Užsimanė kiaulė bananų…“ ir nutarė įsitikinti, ar šie gyvūnai išties mėgsta egzotiškus vaisius. Mitas buvo sugriautas – paršeliams buvo nė motais siūlomi saldūs bananai. Beje, tai ne paskutinis mitas, kurį merginos sugriovė kiaulidėje.

Po „darbų“ tvarte „Olialia“ mergytės nuvyko išsimaudyti ežere. Smalsuoliams tuo metu akis paganyti išties buvo į ką.

Sodyboje, kur gyvena, merginomis labai rūpinasi močiutė Stasė. Nenutuokusi, kokius piktdžiugiškus pokštus gražuolės krėtė kiaulidėje, moteris nuoširdžiai jas pamokė naudotis lauko virtuve ir pasigaminti gardaus senovinio valgio.

„Lietuviškos grožybės“ – antradienį, 20.45 val. per LNK.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

1 komentaras į "Blondinės kiaules ir jodė, ir vaišino bananais"

  1. anonime

    baikit rodyt tas slykstynes,atsibodo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.