„Lietuvos rytas” sutriuškino „Maccabi” krepšininkus

Vilniaus „Lietuvos ryto” krepšininkai be traumuoto Ch.Eidsono namų arenoje iškovojo antrąją pergalę Eurolygoje. Vilniečiai rezultatu 92:74 (22:14, 24:17, 26:22, 20:21) sutriuškino Izraelio čempionę Tel Avivo „Maccabi” komandą.

Nuo pat susitikimo pradžios vilniečiai žaidė aktyviai ir rezultatyviai. Po dviejų M.Lukauskio tritaškių „Lietuvos rytas” išsiveržė į priekį 10:4. Tačiau svečiai atsigavo ir sumažino atsilikimą iki minimumo (11:12). Per likusį kėlinuko laiką M.Lukauskio ir H.Price’o vedami vilniečiai spurtavo 10:3 ir po pirmųjų 10 minučių pirmavo 22:14.

Antrajame kėlinuke po A.Jomanto tritaškio „Lietuvos rytas” pirmą kartą padidino pranašumą iki dviženklio (29:18). Izraeliečiai kelis sykius buvo sumažinę atsilikimą iki 9 taškų, bet šeimininkai netrukus susigrąžindavo dviženklį skirtumą. Po 6 K.Bajramovičiaus taškų iš eilės „Lietuvos ryto” persvara padidėjo iki 16 taškų (44:28), o po dviejų kėlinukų šeimininkai pirmavo 46:31.

Po didžiosios pertraukos M.Nielsenas pataikė dvitaškį, o A.Jomantas – tritaškį ir „Lietuvos ryto” pranašumas padidėjo iki 20 taškų (51:31). Beveik be klaidų atakavusi Vilniaus komanda vis didino persvarą ir sužaidus 6 minutes pirmavo net 26 taškų skirtumu 67:41. Vis dėlto kėlinuko pabaigoje 5 taškus iš eilės pataikė D.Sharpas, o T.Morriso baudos metimai sumažino „Maccabi” atsilikimą iki 19 taškų 53:72.

Paskutiniame kėlinuke „Maccabi” krepšininkai tęsė spurtą ir po V.Cummingso prasiveržimo skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 13 taškų. Tačiau ketvirtąjį tolimą metimą pataikęs M.Lukauskis padidino persvarą iki 16 taškų (75:59). Izraeliečiai buvo sumažinę atsilikimą ir iki 12 taškų, bet H.Price‘o ir M.Gecevičiaus tritaškiai atstatė triuškinamą persvarą (86:68). Dvikovą lietuviai laimėjo rezultatu 92:74.

„Lietuvos rytas”: A.Jomantas 19 (6 atk.kam., 6 rez.perd.), M.Lukauskis 16 (tritaškiai 4/7, 4 rez.perd.), H.Price’as 15 (4 kld.), K.Bajramovičius 12 (7 atk.kam.), M.Nielsenas 8 (4 rez.perd.), D.Mitchellas ir M.Petravičius (7 atk.kam.) – po 7, M.Gecevičius 6, J.P.Batista 2.

„Maccabi”: W.Bynumas 14 (5 kld., 5 rez.perd.), N.Vujčičius 12, D.Sharpas, T.Morrise’as, D.Bluthenthalis ir V.Cummingsas – po 9, M.Fizeris 8.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , .