L.Kleiza pelnė 18, Ž.Ilgauskas 17, D.Songaila 6 taškus

Daugiausiai šiąnakt dėmesio sulaukusiose rungtynėse didelės intrigos neužfiksuota. Žydrūno Ilgausko vedama Klivlendo „Cavaliers” ekipa nesugebėjo rimčiau pasipriešinti Dalaso „Mavericks” klubui ir pralaimėjo rezultatu 74:92 (15:29, 19:25, 25:24, 15:14).

Lietuvis Ž.Ilgauskas buvo neabejotinas „Cavaliers” komandos lyderis. Aukštaūgis per 33 aikštelėje praleistas minutes pelnė 17 taškų, atkovojo 18 kamuolių bei 4 kart suklydo.

Antras „Cavs” ekipoje pagal rezultatyvumą buvo 12 taškų surinkęs Drew Goodenas (10 atk. kam.), LeBronas James pridėjo 10 (2/9 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 6/10 baudų, 5 kl.).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 24 taškus pelnęs Jasonas Terry (6/8 tritaškių), Jerry Stackhouse’as surinko 17, Dirkas Nowitzki 15 (8 atk. kam., 6 rez. perd.).

Vašingtono „Wizards” klubas svečiuose po pratęsimo rezultatu 110:119 (23:28, 22:20, 25:22, 33:33, 7:16) turėjo pripažinti Indianos „Pacers” komandos pranašumą.

Darius Songaila šiose rungtynėse per 22 minutes spėjo pelnyti 6 taškus (2/7 dvitaškių, 0/1 tritaškių), atkovoti 4 kamuolius bei atlikti 2 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausiai „Wizards” klube žaidė 34 taškus pelnęs Gilbertas Arenasas (1/8 tritaškių, 8 atk. kam.), Antawnas Jamisonas pridėjo 27 (16 atk. kam.), Caronas Butleris 19 (11 atk. kam.), Brendanas Haywoodas 9 (13 atk. kam.).

Nugalėtojams 25 taškus surinko Mike’as Dunleavy (12 atk. kam.), po 20 pridėjo Danny Grangeris (7 atk. kam., 5 kl.) ir Jamaalas Tinsley (9 atk. kam., 8 rez. perd.), Ike Diogu 13.

Pergale naująjį sezoną pradėjo Lino Kleizos Denverio „Nuggets” ekipa. Šeimininkai rezultatu 120:103 (35:31, 24:27, 27:23, 34:22) įveikė Sietlo „SuperSonics” klubo pasipriešinimą.

Linas Kleiza aikštelėje praleido 27 minutes ir per jas pelnė 18 taškų (1/2 dvitaškių, 5/10 tritaškių, 1/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Daugiausiai „Nuggets” ekipai taškų pelnė Carmelo Anthony – 32, Allenas Iversonas pridėjo 25 (14 rez. perd., 7 per. kam., 7 kl.), Eduardo Najera 14.

„SuperSonics” komandoje rezultatyviausias buvo 21 tašką surinkęs Damienas Wilkinsas (4/6 tritaškių, 8 atk. kam.), Delonte Westas pelnė 19, Kevinas Durantas 18 (5/15 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 2/4 baudų).