Kauno konservatoriai išreiškė nepasitikėjimą savo partiečiu, vadovaujančiu savivaldybės administracijai

Kauno konservatoriai išreiškė nepasitikėjimą savo partiečiu Arūnu Keserausku ir siūlo jam apsispręsti dėl tolesnės galimybės eiti savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas, tačiau šis trauktis nesiruošia.
Tokį sprendimą Tėvynės sąjungos frakcija Kauno miesto savivaldybėje trečiadienį priėmė vienbalsiai.

„Pirmiausia frakcija yra nepatenkinta jo, kaip administracijos direktoriaus, darbu ir dėl to pasiūlėm jam pagalvoti apie tolimesnį pareigų ėjimą. Tai nieko nėra prieš patį žmogų, tiesiog atkreipėm dėmesį į darbo stilių ir dėl to toks priimtas sprendimas“, – BNS sakė Kauno savivaldybės tarybos konservatorių frakcijos seniūnas Marijus Panceris.

Jo teigimu, administracijos direktorius A.Keserauskas nevykdo savivaldybės tarybos sprendimų, nesukontroliuoja administracijos padalinių veiklos, savo sprendimų nederina su konservatorių frakcija savivaldybėje ir meru Andriumi Kupčinsku.

Administracijos direktoriui išsakomi kaltinimai ir sprendimų neskaidrumu dėl milžiniško laisvalaikio centro kūrimo S.Dariaus ir S.Girėno aerodromo teritorijoje.

Aviatoriai, kuriems pritaria A.Keserauskas, nori dalį aerodromo palikti aviacinėms reikmėms, o likusią teritoriją skirti laisvalaikio centrui, kur įsikurtų vandens pramogų parkas, teniso aikštynai, futbolo aikštė, ledo arena, golfo laukai ir kita sportui bei laisvalaikiui skirta infrastruktūra.

Anot M.Pancerio, nesutarimai kyla ir dėl S.Dariaus ir S.Girėno stadiono. Esą A.Keserauskas rėmė panaudos sutarties sudarymą su privačiu futbolo-beisbolo klubu (FBK) „Kaunas“, kuris norėtų perimti S.Dariaus ir S.Girėno sporto centrą.

Klubas išsakė ketinimus per trejus metus į stadiono rekonstrukciją investuoti 77 mln. litų.

A.Keserauskas ragino politikus neatmesti FBK „Kaunas“ pasiūlymo, o detaliai jį apsvarstyti. Tuo metu Kauno miesto meras konservatorius A.Kupčinskas yra išreiškęs nuomonę, jog jam kelia nerimą klubo pažadai ivestuoti milijonus.

„Norint mušti visą laiką lazdą rasi. (…) Mūsų požiūriai su meru nesutapo į mano siūlomus projektus. (…) Kada direktoriaus ir mero nuomonė skiriasi dėl pagrindinių miestui projektų ir aš tiems projektams, kuriuos siūliau, meras nepritarė, tai ta priešprieša įsibangavo. Tas sprendimas (frakcijos – BNS) matyt natūralus“, – BNS sakė A.Keserauskas.

Tačiau jis patikino bent kol kas nesitrauksiąs iš pareigų, nes nesutinka, kad yra kaltinamas „neskaidriais sprendimais“ dėl S.Dariaus ir S.Girėno arerodromo.

„Aerouosto teritorija apskritai šmeižtas išmestas. O projektas yra labai gražus“, – teigė iš pareigų metamas Kauno miesto savivaldybės administratorius.

Jo teigimu, šioje istorijoje meras galbūt ir buvo neutralus, tačiau aviatorių siekiams įkurti laisvalaikio centrą aršiai priešinosi jo tėvas Seimo narys Rytas Kupčinskas.

„Man šioj vietoj atsistatydint neišeina. (…) Suprantat, aš kaip ir pripažinčiau savo kaltę. Absoliučiai nepripažįstu. (…) Nesijaučiu niekur kaltas. Jeigu dėl to man išeiti, tai aš kaip ir pripažįstu, kad pagavo negerus darbus darantį ir aš užtai išėjau. Šitokio išėjimo negali būt. Aš noriu kad būtų tyrimas padarytas, aš nesu nusikaltęs ir su tokiais kaltinimais aš sutikt negaliu“, – pasipiktinimo neslėpė A.Keserauskas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Politika su žyma , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.