Ligoninėje atsidūrusio mero savijauta puiki

Dalykinį švarką sportiniu kostiumu pakeitęs Klaipėdos meras Rimantas Taraškevičius nuo praėjusio savaitgalio dienas leidžia Jūrininkų ligoninės palatoje.

Į Kardiologijos skyrių jis buvo paguldytas spalio 14-osios naktį.

„Apie penktą valandą ryto pabudau, pajutau, kad kažkas ne taip. Iš pradžių išsigandau, kad atsinaujino pernai mane kamavęs aukštas kraujospūdis. Tačiau nieko baisaus neįvyko, ir buvau linkęs jau apsiversti ant kito šono, tačiau žmona Nijolė buvo kategoriška. Sako, važiuojam geriau, Rimantai, į ligoninę, nejuokauk su sveikata“, – vakar „Vakarų ekspresui“ pasakojo ligoninėje aplankytas uostamiesčio meras.

Nuo pirmadienio Jūrininkų ligoninės medikai pradėjo R. Taraškevičiaus sveikatos profilaktinį patikrinimą, atliko visus būtinus tyrimus.

Kardiologijos skyriaus vedėja Dalia Jarašiūnienė mūsų dienraščiui sakė, jog apie mero sveikatai gresiantį rimtą pavojų negali būti jokių kalbų.

Anot jos, R. Taraškevičiaus sveikatos patikrinimas buvo būtinas, siekiant išvengti galimų komplikacijų: „Praėjusiais metais skyrėme merui vaistų kraujospūdžiui reguliuoti. Dabar, atlikę reikalingus tyrimus, šiek tiek pakoregavome gydymą vaistais taip, kad spaudimas išliktų stabilus ištisą parą.“

D. Jarašiūnienės teigimu, R. Taraškevičiaus sveikatos sutrikimai – įprasti vidutinio amžiaus vyrams: „Hipertenzinė širdies liga serga 52,4 proc. vyresnių nei 50 metų vyrų. Todėl svarbu, kad gydymas prasidėtų laiku ir, esant reikalui, būtų periodiškai koreguojamas.“

Su žvalia šypsena Kardiologijos skyriaus palatoje „Vakarų ekspreso“ žurnalistus pasitikęs meras teigė paisantis visų gydytojų nurodymų ir džiaugėsi, jog ryškaus sveikatos pablogėjimo medikai neužfiksavo.

Be to, jis neslėpė, kad pastaruoju metu paskelbė kovą ir antsvoriui: „Atidžiau rinkdamasis maisto produktus numečiau dvylika kilogramų. Šiuo metu sveriu 93 kilogramus, bet dar būtų ne pro šalį atsikratyti papildomų 10-15 kilogramų.“

Meras tikisi, kad jau šiandien medikai jam leis sugrįžti į darbą. D. Jarašiūnienė jo vilčių įgyvendinimui nei pritarė, nei priešinosi: „Planuojame profilaktinę sveikatos patikrą užbaigti iki šios savaitės pabaigos.“

Tuomet gali būti, kad R. Taraškevičius grįš į savo darbo kabinetą Savivaldybėje tik ateinantį pirmadienį.

Tačiau ligoniu miesto vadovas ne itin jaučiasi ir gulėdamas vienvietėje ligoninės palatoje: mobiliojo telefono neišjungęs R. Taraškevičius sprendžia dalykinius klausimus, o ant palangės puikuojasi nemenko dydžio įvairių dokumentų kupstas.

„Kokia mano nuotaika? Puiki, ypač po ketvirtadienį vykusių futbolo rungtynių“, – vakar juokėsi R. Taraškevičius.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Lietuvoje su žyma , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.