Intrigos Euro 2008 atrankoje lieka vis mažiau

Po rungtynių trečiadienį 2008 metų Europos čempionato atrankos turnyre lieka vis mažiau intrigos, tačiau šį kartą bent jau netrūko staigmenų, kurios vienoms komandoms padėjo atsidurti visiškai arti išsvajoto tikslo, o kitoms ir užsitikrinti kelialapus į finalinį pirmenybių etapą. Vietas kitų metų čempionate užsitikrino Rumunija, Graikija ir Čekija, o tą padaryti ateityje geras galimybes įgijo Portugalija, Prancūzija, Olandija, Švedija ir Rusija. Apmaudžia labai svarbiusi taškus prarado Škotija ir Bulgarija, o Lichtenšteinas iškovojo rekordinę pergalę.

Trečiadienio rungtynių statistika

(Žvaigždutėmis pažymėtos komandos užsitikrino kelialapus į finalinį etapą)

A grupė

Kazachstanas 1 – 2 Portugalija

84′ [0 – 1] Ariza Makukula

90′ [0 – 2] Cristiano Ronaldo

90′ [1 – 2] Dmitriy Byakov

Azerbaidžanas 1 – 6 Serbija

4′ [0 – 1] Dusko Tosic

22′ [0 – 2] Nikola Zigic

26′ [1 – 2] Samir Aliyev

41′ [1 – 3] Bosko Jankovic

42′ [1 – 4] Nikola Zigic

75′ [1 – 5] Milan Jovanovic

84′ [1 – 6] Danko Lazovic

Belgija 3 – 0 Armėnija

63′ [1 – 0] Wesley Sonck

69′ [2 – 0] Moussa Dembele

76′ [3 – 0] Karel Geraerts

Turnyrinė lentelė:

(Vieta, komanda, žaista, laimėta, pralaimėta, įvarčiai, taškai)

1. Lenkija 12 7 3 2 20-10 24
2. Portugalija 12 6 5 1 23-10 23
3. Serbija 12 5 5 2 19-9 20
4. Suomija 12 5 5 2 11-6 20
5. Belgija 12 4 3 5 13-14 15
6. Armėnija 10 2 3 5 4-11 9
7. Kazachstanas 12 1 4 7 10-20 7
8. Azerbaidžanas 10 1 2 7 5-25 5

B grupė

Ukraina 5 – 0 Farerų salos

40′ [1 – 0] Maksim Kalinichenko

43′ [2 – 0] Oleg Gusev

45′ [3 – 0] Oleg Gusev

49′ [4 – 0] Maksim Kalinichenko

64′ [5 – 0] Maksim Kalinichenko

Gruzija 2 – 0 Škotija

16′ [1 – 0] Levan Mchedlidze

64′ [2 – 0] David Siradze

Prancūzija 2 – 0 Lietuva

80′ [1 – 0] Thierry Henry

81′ [2 – 0] Thierry Henry

Turnyrinė lentelė:

1. Prancūzija 11 8 1 2 23-3 25
2. Škotija 11 8 0 3 20-10 24
3. Italija 10 7 2 1 17-7 23
4. Ukraina 10 5 1 4 16-12 16
5. Lietuva 10 3 1 6 7-13 10
6. Gruzija 11 3 1 7 16-17 10
7. Farerų salos 11 0 0 11 3-40 0

C grupė

Turkija 0 – 1 Graikija

79′ [0 – 1] Ioannis Amanatidis

Malta 2 – 3 Moldova

24′ [0 – 1] Igor Bugaev (11 m.)

31′ [0 – 2] Viorel Frunza

35′ [0 – 3] Viorel Frunza

71′ [1 – 3] Terence Scerri

84′ [2 – 3] Michael Mifsud

Bosnija ir Hercegovina 0 – 2 Norvegija

5′ [0 – 1] Erik Hagen

75′ [0 – 2] Bjorn Helge Riise

Turnyrinė lentelė:

1. Graikija 10 8 1 1 18-9 25 *
2. Norvegija 10 6 2 2 22-8 20
3. Turkija 10 5 3 2 22-10 18
4. Bosnija ir Hercegovina 11 4 1 6 16-21 13
5. Vengrija 10 4 0 6 10-17 12
6. Moldova 11 2 3 6 9-19 9
7. Malta 10 1 2 7 9-22 5

D grupė

San Marinas 1 – 2 Velsas

13′ [0 – 1] Robert Earnshaw

36′ [0 – 2] Joseph Ledley

73′ [1 – 2] Andy Selva

85′ iš aikštės pašalintas Nicola Albani (San Marinas)

Airija 1 – 1 Kipras

80′ [0 – 1] Stelios Okkarides

90′ [1 – 1] Steve Finnan

90′ iš aikštės pašalintas Marios Elia (Kipras)

Vokietija 0 – 3 Čekija

2′ [0 – 1] Libor Sionko

23′ [0 – 2] Marek Matejovsky

63′ [0 – 3] Jaroslav Plasil

Turnyrinė lentelė:

1. Čekija 10 7 2 1 22-4 23 *
2. Vokietija 10 7 2 1 31-7 23 *
3. Airija 11 4 4 3 15-12 16
4. Kipras 10 4 2 4 17-18 14
5. Slovakija 10 4 1 5 27-20 13
6. Velsas 10 4 1 5 16-17 13
7. San Marinas 11 0 0 11 2-52 0

E grupė

Rusija 2 – 1 Anglija

29′ [0 – 1] Wayne Rooney

69′ [1 – 1] Roman Pavlyuchenko (11 m.)

73′ [2 – 1] Roman Pavlyuchenko

Makedonija 3 – 0 Andora

30′ [1 – 0] Ilco Naumoski

44′ [2 – 0] Goce Sedloski

59′ [3 – 0] Goran Pandev

Turnyrinė lentelė:

1. Kroatija 10 8 2 0 25-4 26
2. Anglija 11 7 2 2 22-4 23
3. Rusija 10 6 3 1 16-5 21
4. Izraelis 10 5 2 3 17-11 17
5. Makedonija 10 3 2 5 10-11 11
6. Estija 11 1 1 9 3-21 4
7. Andora 10 0 0 10 2-39 0

F grupė

Lichtenšteinas 3 – 0 Islandija

27′ [1 – 0] Mario Frick

80′ [2 – 0] Thomas Beck

83′ [3 – 0] Thomas Beck

Danija 3 – 1 Latvija

7′ [1 – 0] Jon Dahl Tomasson (11 m.)

27′ [2 – 0] Ulrik Laursen

80′ [2 – 1] Kaspars Gorkss

90′ [3 – 1] Dennis Rommedahl

Švedija 1 – 1 Šiaurės Airija

15′ [1 – 0] Olof Mellberg

72′ [1 – 1] Kyle Lafferty

Turnyrinė lentelė:

1. Švedija 10 7 2 1 21-5 23
2. Ispanija 10 7 1 2 19-8 22
3. Danija 10 5 2 3 17-9 17
4. Šiaurės Airija 10 5 2 3 15-12 17
5. Latvija 10 3 0 7 10-14 9
6. Islandija 11 2 2 7 10-24 8
7. Lichtenšteinas 11 2 1 8 8-28 7

G grupė

Liuksemburgas 0 – 2 Rumunija

42′ [0 – 1] Florentin Petre

61′ [0 – 2] Ciprian Marica

Olandija 2 – 0 Slovėnija

13′ [1 – 0] Wesley Sneijder

87′ [2 – 0] Klaas Jan Huntelaar

Albanija 1 – 1 Bulgarija

32′ [1 – 0] Radostin Kishishev (į savo vartus)

88′ [1 – 1] Dimitar Berbatov

Turnyrinė lentelė:

1. Rumunija 10 8 2 0 20-5 26 *
2. Olandija 10 7 2 1 13-3 23
3. Bulgarija 10 5 4 1 15-7 19
4. Albanija 10 2 5 3 9-8 11
5. Slovėnija 11 3 2 6 9-14 11
6. Baltarusija 10 2 1 7 11-20 7
7. Liuksemburgas 11 1 0 10 2-22 3

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.