Ž.Ilgausko indėlio pergalei iškovoti neužteko

NBA rungtynėse Kinijoje Klivlendo „Cavaliers” krepšininkai su Žydrūnu Ilgausku rezultatu 86:90 (23:20, 23:22, 26:22, 14:26) turėjo pripažinti be savo lyderio Rashardo Lewiso žaidusiai Orlando „Magic” komandai.

Po trijų kėlinukų „Cavaliers” ekipa pirmavo 72:64, bet paskutiniame ketvirtyje Dwighto Howardo dvitaškis likus žaisti kiek daugiau nei minutę išlygino rezultatą 84:84, o Jameeras Nelsonas sumetė keturis baudos metimus iš tiek pat galimų ir padėjo „Magic” klubui iškovoti pergalę.

Lietuvis Ž.Ilgauskas per 26 minutes pelnė 12 taškų (dvitaškiai 6/12, baudos metimai 0/2), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo du varžovų metimus, prarado kamuolį bei 3 sykius prasižengė.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje rungtyniavo D.Howardas, surinkęs 31 tašką ir atkovojęs 14 kamuolių, J.Nelsonas pridėjo 24 taškus (6 rez.perd.), Hidayetas Turkoglu – 12, K.Bogansas – 11 (8 atk.kam.).

„Cavaliers” ekipai 17 taškų pelnė LeBronas Jamesas, 16 – Larry Hudgesas, po 12 – Ž.Ilgauskas ir Shannonas Brownas.