LNK „Šok su žvaigžde“: Pobedonoscevas ir Viktorija – pora, pasmerkta pergalei?

Šį penktadienį turnyre „Šok su žvaigžde!“ debiutuoja nauja pora – aktorius ir laidų vedėjas Leonardas Pobedonoscevas su partnere Viktorija Kunauskaite, Lietuvos jaunimo dešimties šokių čempione. Juos treniruoja Kauno klubo „Kaspinas“ treneriai Daiva Dackevičienė ir Giedrius Januškevičius.

Leo turėjo pradėti šokti nuo pat projekto pradžios, bet tuo metu jis gavo fantastišką pasiūlymą filmuotis „Oskaru“ apdovanoto režisieriaus Edwardo Zwicko filme „Iššūkis“ („Deffiance“), kuris sukamas Lietuvoje. Šis režisierius sukūręs tokius filmus kaip „Kruvinasis deimantas“, „Paskutinis samurajus“ , „Rudens legendos“ ir kt. Filmas yra vienas iš brangiausių iki šiol Lietuvoje filmuotų darbų. Jo biudžetas siekia 70 mln. JAV dolerių. Buvo nutarta, kad jis prie projekto prisidės, kai sumažės darbų Holivudo filmavimo aikštelėje.

Leonardas šokti pradėjo mokytis dar vasarą ir treniravosi poroje su Sandra Kniazevičiūte, po to kai buvo nutarta, kad jis į šokių aikštelę įžengs vėliau, Sandra stojo į porą su Vladimiru Romanovu.

Po Sandros prasidėjo Leo bėdos su merginomis. Jis labai sunkiai rinkosi partnerę. Vienos jam netiko, mat jis lygino Sandros profesionalumą su naujai pasiūlytom partnerėm, kitos išgirdę, kiek Leo nori dirbti ir atsiduoti šiam šou, pačios išsigandę pabėgdavo.

„Viena kandidačių jam buvo vežama net į Holivudo filmavimo aikštelę, į kurią patekti ne taip paprasta. Gavus leidimą, mergina autobusiuku buvo gabenama iki filmavimo vietos, į mišką, o paskui vedama per purvynus. Vaizdas buvo gan egzotiškas, nes kandidatei į partneres buvo prisakyta būti apsiavus aukštakulnes basutes, kad būtų galima palyginti abiejų ūgius. Bet, deja, ši irgi buvo ta, kuri norėjo tik garbės ir šokių blizgesio, bet ne juodo darbo. Leo pasijuto toks nelaimingas, jam pasirodė, kad niekas nenori su juo šokti“, – pasakojo šokių projekto vadovė Neringa Kavaliauskienė.

Pasak paties Leonardo, jis jau pametė skaičių, su kiek partnerių jis bandė šokti, o vienu metu praradęs viltį, kad neras tinkamos, net nenorėjo šokti. Graužėsi, kad, atsidėjęs filmavimams, prarado Sandrą, Bet, rodos, viskas išsisprendė, kai Pobedonoscevas susitiko su Viktorija.

„Pažiūrėsim, ar nustebins žiūrovus Leo. Įdomu, ar žiūrovai jau turi savo favoritus ir Leo iš karto išbalsuos, ar žiūrovai, ištroškę naujovių, palaikys naują šou dalyvį. Pamatysime šį penktadienį, nes Leo jau ateina“, – šypsosi Leo kolega, taip pat Vilniaus mažojo teatro aktorius, „Šok su žvaigžde“ vedėjas Vytautas Rumšas.

„Šok su žvaigžde“ ir vieno seksualiausių Lietuvos vyrų Leo šokis – jau šį penktadienį 19.10 val. per LNK.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.