KĮŽ 3 karštasis mikrofonas atsidurs Deivido rankose

Jei praėjusį antradienį Neringai minusus supylė šeši KĮŽ 3 vaikinai ir Evelina (vėliau paaiškėjo, kad tai buvo sąmokslas), tai šįkart keliautojų į žvaigždes būta atsargesnių. Teigiami ir neigiami žodžiai pabiro saikingai – „keliukai“ išsidalijo po vieną ar du pliusus ir minusus.

Pasibaigus šeštajai „Kelio į žvaigždes 3“ savaitei kitą šeštadienį ant „karštosios“ kėdės sėdės Deividas. Tai paaiškėjo surengus pakartotinį balsavimą, nes ir Deividas, ir Anatolijus iš kolegų gavo po du minusus ir nei vieno pliuso.

Anatolijus tikriausiai nesitikėjo, kad Dūmas jam taip tiesiai į akis išaiškins, kodėl deda minusą. „Man nepatinka tavo bajeriai, kartais jų nesuprantu. Dabar pasakysiu rimtai ir nusikeiksiu: jaučiuosi tavęs niekinamas“, – ši Dūmo citata – gerokai pagražinta, išimti necenzūriniai žodžiai.

Taip pat Anatolijui minusą skyrė Deividas. Tiesa, jo argumentas buvo kur kas švelnesnis: „Už tai, kad neišmokai dainos žodžių iki galo ir net nesistengei jų išmokti“.

Tuo tarpu kiti „keliukai“ tikrąsias simpatijas ir antipatijas vis dar slepia ir, dėdami pliusus ir minusus, atsižvelgia į savaitgalio koncertų pasirodymus arba sugalvoja absurdiškas priežastis.

Deividą neigiamai įvertino Grūdas ir Skaistė – abu jie aiškiai nepasakė, kodėl tai daro: „Tu dar nesėdėjai. Nieko asmeniško“.

Iš gintarės per pliusų – minusų vakarą visi juokėsi, nes ji, nežinodama, kam skirti minusą, juokais jį atidavė Audriui: „Už tai, kad kažkada mane negerai pabučiavai“.

Lyderiu šįkart tapo Valdas, surinkęs tris kolegų pliusus. Evelina, Audrius ir Romas praėjusią savaitę į šou sugrįžusį vaikiną gyrė už stiprų balsą ir nepriekaištingus pasirodymus.

Net keturis pliusus gavo Romas, tačiau lyderiu jam sutrukdė tapti praėjusios savaitės kaprizai, esą jis nenorįs „Kelyje į žvaigždes 3“ žinių semtis iš žvaigždūnų mokytojos Ronatos. „Mums nepatinka tavo rodyti ožiai Ronatai, ji – puikus žmogus, ir ją reikia gerbti“, – skirdami Romui minusus kalbėjo Audrius ir Anatolijus.

Galiausiai „keliukams“ teko surengti pakartotinį balsavimą ir pasakyti, kam skiria minusą – Anatolijui ar Deividui. Rezultatu 6:4 laimėjo Anatolijus.

Sužinojęs, kad jam atitenka karštasis mikrofonas, Deividas tik spėjo pasakyti, kad niekas prie jo nelįstų, ir nudūlino į miegamąjį. Ten vaikščiojo iš kampo į kampą ir nervinosi, susiėmęs už galvos.

Kam atiteks antrasis karštasis mikrofonas, trečiadienį pasakys Valdas. Tai pamatysime „Kelio į žvaigždes 3“ dienoraštyje 20 val. per LNK.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.