„Gintarinės jūrmylės“ rezultatai

Savaitgalį Smiltynėje vykusių tradicinių bėgimo varžybų „Gintarinė jūrmylė“ organizatoriai ir dalyviai dar gyvena renginio nuotaikomis ir analizuoja rezultatus.

Vakar jau rašėme apie pagrindinių rungčių – vyrų 6 jūrmylių ir moterų 3 jūrmylių bėgimo nugalėtojus, o šiandien pateikiame visų likusių grupių prizininkų sąrašus.

Primename, kad tradicinėse bėgimo varžybose dalyvavo per 1 tūkst. bėgikų, daugiausiai panoro varžytis 1994-1995 m. gimusių ir jaunesnių berniukų – 129.

„Gintarinės jūrmylės 2007“ atskirų bėgimų rungčių prizininkai:

6 JŪRMYLĖS

Vyrai:

1. Aleksandras Matveičukas (Ukraina) 34:46
2. Valerijus Žolnerovičas (Ventspilio r.) 35:10
3. Marekas Florošekas (Ryga) 35:34

3 JŪRMYLĖS

Moterys:

1. Daniela Fetcere (Ryga) 19:13
2. Ina Poluškina (Ventspilio r.) 19:16
3. Rasa ab Drazdauskaitė (Šiauliai) 19:33

LIETUVOS RUDENS KROSO ČEMPIONATAS

Vyrai:

1. Vitalijus Gorlukovičius (Vilnius) 35:51
2. Marius Diliūnas (Pakruojis) 36:03
3. Tomas Matijošius (Vilnius) 36:14

Moterys:

1. Rasa ab Drazdauskaitė (Šiauliai) 19:33
2. Vaida Žūsinaitė (Vilnius) 20:19
3. Kristina Girtaitė (Kaunas) 20:21

0,5 JŪRMYLĖS

1999 m. gim. ir jaunesni berniukai:
1. Raivis Jonaitis (Liepoja) 4:34
2. Mantas Grigaliūnas (Pasvalys) 4:36
3. Tomas Dzedulionis (Gargždai) 4:45

1999 m. gim. ir jaunesnės mergaitės
1. Paulina Pečetauskaitė Pakruojis 4:54
2. Ana Valdmane (Liepoja) 5:03
3. Augustė Gedvilaitė (Plungė) 5:12

1 JŪRMYLĖ

1994-1995 m. gim. ir jaunesnės mergaitės:
1. Jūlija Razanova (Liepoja) 7:52
2. Giedrė Daugintytė (Klaipėda) 7:58
3. Agnese Zustere (Ventspilio r.) 8:03

1994-1995 m. gim. ir jaunesni berniukai:
1. Marius Rumbutis (Klaipėda) 7:29
2. Reinvaldas Elvis (Ventspilio r.) 7:34
3. Arnoldas Žukovskis (Vilniaus r.) 7:37

Jaunutės:

1. Linda Batna (Ventspilis) 7:21
2. Jekaterina Revina (Kalinigradas) 7:28
3. Inga ab Norvaišaitė (Šiaulių r.) 7:34

Jaunučiai:

1. Armandas Budreckis (Kelmės r.) 6:29
2. Ignas Gudžius (Kaunas) 6:38
3. Mindaugas Šumskas (Jurbarkas) 6:39

Jaunės:

1. Natalija Piliušina (Klaipėda) 7:19
2. Rūta ab Bukauskaitė (Vilniaus) r. 7:27
3. Siga ab Juozapavičiūtė (Kaunas) 7:30

Jauniai:

1. Kasparas Gulbis (Ventspilio r.) 6:20
2. Aleksandras Čarkinas (Liepoja) 6:27
3. Valtis Boginskis (Ventspilis) 6:27

Jaunuolės:

1. Jadvyga Sinkevičiūtė ab (Marijampolė) 7:43
2. Anastasija Kucikova (Kalinigradas) 7:44
3. Aiga Grandane (Ryga) 7:58

Jaunuoliai:

1. Edgaras Šumskis (Ryga) 6:09
2. Egidijus Švėgžda (Šiauliai) 6:15
3. Tomas Petrauskas (Klaipėda) 6:18

Vyrai:

1. Vygantas Juškevičius (Šiauliai) 5:53
2. Dmitrijus Jurkevičius (Ryga) 5:54
3. Egidijus Rūkas (Vilkaviškio r.) 6:02

Moterys:

1. Eglė Krištaponytė (Klaipėda) 6:52
2. Lasma Grinberga (Ryga) 7:27
3. Gytė ab Norgilienė (Klaipėda) 7:43

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.