Smaginasi degindami konteinerius

Klaipėdoje ko ne kasdien liepsnoja atliekų konteineriai. Dėl to šiukšlių vežėjai kasmet skaičiuoja po keliolika tūkstančių litų siekiančius nuostolius.

Dažniausiai padegėjų taikiniu tampa spalvingieji plastikiniai antrinių žaliavų konteineriai, priklausantys bendrovėms „Švaros diena“ ir „Specialus autotransportas“.

Šią savaitę konteineriai degė jau kelis kartus.

Pavyzdžiui, vakar konteineris degė Bokštų gatvėje.

Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Informacijos ir analizės skyriaus viršininkas Petras Žukauskas sakė, kad šiemet konteinerių gaisrų, palyginti su pernai, sumažėjo. Tačiau konteineriai liepsnoja, kartais – po kelis per dieną.

Pernai iki spalio 2 dienos degė 268 šiukšlių konteineriai, vakar buvo užgesintas šiemet jau 224-as konteineris.

Bendrovės „Specialus autotransportas“ atliekų rinkodaros direktorius Virgilijus Šidlauskas pasakojo, kad per metus buvo sudeginta 12, o sulaužyti 3 jų antrinių žaliavų konteineriai.

Maždaug tiek pat sugadintų, dažniausiai – sudegintų, konteinerių, kurių vienas kainuoja apie 1500 litų, kasmet tenka keisti naujais ir bendrovei „Švaros diena“.

Abiejų bendrovių atstovai neįsivaizduoja, kaip apsiginti nuo vandalų. Išeitis būtų nebent pastatyti metalinius konteinerius. Bet jie mažiau išvaizdūs, be to, – dvigubai brangesni.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.