Ritos Dapkutės pasakojimas apie atsinaujinusią ligą ir prarastus kilogramus – trečiadienį per TV3

Atsinaujinęs cukrinis diabetas, 70 prarastų kilogramų ir kelionė į laidos filmavimą tiesiai iš ligoninės palatos – apie šią didvyrišką savo kasdienybę šį trečiadienį, 20.45 val. TV3 laidoje „Lietuvos ryto televizija“ atvirai pasakos „Superpenketuko“ vedėja Rita Dapkutė.
„Negaliu pasakyti, kad jaučiuosi gerai, bet tikiu, kad kameroms įsijungus pavyks išspausti šypseną“, – laidos žurnalistams prisipažino su cukriniu diabetu kovojanti moteris.
Per kančias į žvaigždes – taip galima būtų pavadinti dabartinį Ritos gyvenimo etapą. Išpopuliarėjusi ir stulbinamai pasikeitusi moteris į laidos filmavimus kelias savaites vykdavo tiesiai iš ligoninės, o po darbo scenoje skubėdavo atgal į palatą.
„Medikai ir mano draugas Džonas labai nenoriai išleisdavo mane į filmavimus, tačiau negalėjau apvilti žiūrovų ir laidos kūrėjų. Labiausiai gaila, kad dėl ligos su Džonu negalėjome nuvykti atostogų į Turkiją“, – pasakoja R. Dapkutė.
Medikų pagalbos jai prireikė paūmėjus cukriniam diabetui, kuris moteriai buvo diagnozuotas prieš trejus metus. Nors jaučiasi nekaip, moteris labai didžiuojasi, kad jai pavyko numesti beveik septyniasdešimt kilogramų.
„Žiūriu į save veidrodyje ir nebeatpažįstu… Į senas nuotraukas, kur sveriu per 100 kilogramų, net pažvelgti nebenoriu. Teko keisti visą garderobą“, – sako ketvirtadienio vakarais TV3 žiūrovus muzikiniame realybės šou „Superpenketukas“ džiuginanti R. Dapkutė.
Nors Rita niekam nesiskundžia ir nedejuoja, jos lieknėjimo rekordai ir paūmėjusi liga ne juokais išgąsdino gerą draugę ir laidos partnerę Lidiją Rasutis. Ji pasiryžo nedelsdama imtis bičiulės auklėjimo.
„Aš jai pasakiau: „Rita, tu nori būt stora ir gyva, ar plona ir negyva? Man, pavyzdžiui, gyvenimas dabar dar tik prasidėjo, nors esu penkiasdešimtmetė!“ – susirūpinusi Ritos sveikata pasakojo Lidija.
Ji savęs griežtomis dietomis nemarina – neatsisako nei lašinių su stikleliu degtinės, nei gabalėlio torto. Fražią figūrą Lidijai padeda išsaugoti sportas.
„Man pasisekė, kad turiu puikų vyrą Vytenį. Šalia jo visą laiką buvau ponia. Iš tiesų, yra milžiniškas pliusas, kad galiu sau leisti sportuoti ir kitaip rūpintis savo sveikata ir grožiu. Bet dabar aš dirbu ir pati užsidirbsiu savo manikiūrams ir pedikiūrams!“ – tvirtina L. Rasutis.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.