Vakaro kostiumas vyrui

Anksčiau vyrams nekildavo keblumų renkantis aprangą oficialiam arba iškilmingam renginiui: juos visuomet gelbėdavo smokingas ir peteliškė. Dabar kvietimuose dažnai būna nurodoma vakaro apranga: ji gali būti „kūrybiška” arba „pagal pageidavimą”.

Toks aprangos kodas gali įstumti į aklavietę net ir patyrusius aukštuomenės liūtus. Saimoną Kniną, parduotuvių tinklo „Brooks Brothers” kūrybinį dizaino direktorių, į renginius kviečiamą kone kas vakarą, jis taip pat priverčia dvejoti.

„Vakaro kostiumas – pagal pageidavimą” – tai labai sudėtinga, – sako jis. – Jums tenka įvertinti renginį, numatyti, kas į jį susirinks. Nesinori atrodyti pernelyg „paradiškai” arba per daug formaliai.” Dažniausiai tokiais atvejais Kninas išsirenka juodą kostiumą ir kaklaraištį.

Jeigu kvietime nurodytas „kūrybiškas” arba „šventiškas” vakaro kostiumas, Kninas tai laiko kvietimu linksmintis. „Galite apsivilkti škotiško tipo languotą švarką su medinėmis sagomis”, – pataria jis. Tokiu atveju taip pat tinka žaismingi aksesuarai: neįprastas kaklaraištis, sąsagos, nosinė. Galima derinti tamsų švarką su ryškia peteliške arba languotu kaklaraiščiu. Kitas „kūrybiško” kostiumo variantas tiks, kai eisite į madų demonstravimo renginį: atsisekite marškinius po smokingu ir užsiriškite šilkinę skarelę. Arba apsukite aplink kaklą, arba palikite neužrištą, tik užkištą už apykaklės.

Jeigu kalbama apie „kokteilių vakarėlį”, anot Knino, reiktų užsirišti tamsų kaklaraištį – jis labiausiai tiks vakarui. Ryškus kaklaraištis ir tamsus kostiumas, dizainerio manymu, labiau tinka dalykiniam susitikimui.

Svarbiausia, pabrėžia Kninas, – mokėti analizuoti. „Puošnus” reiškia šventę, todėl galima dėvėti ką nors šiek tiek ekscentriška. „Tačiau nepersistenkite, – perspėja dizaineris, – nes tai vis tiek oficialus renginys.”

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Vyrams su žyma , , , .

1 atsiliepimas į "Vakaro kostiumas vyrui"

  1. Iš tikrųjų labai svarbu mokėti analizuoti, mokėjimas analizuoti praverčia. Parodysiu šį straipsnį vyrui, jam kaip nešiojančiam kostiumus pravers.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.