Dėl gyvūnų laikymo Panevėžio mieste

Pagal Gyvūnų globos, laikymo ir naudojimo Panevėžio mieste taisykles, daugiabučių namų ir privačių valdų gyvūnų savininkai turi būti atsakingi už laikomus gyvūnus, kad būtų užtikrintas žmonių saugumas, gyvūnai nedarytų žalos kitiems gyventojams ir aplinkai, neplistų pasiutligė.

Nuolat laikantys vyresnius kaip 4 mėnesių gyvūnus (šunis, kates) gyventojai per 30 dienų privalo nustatyta tvarka juos skiepyti ir įregistruoti. Registracijos galiojimo laikas – metai. Pasibaigus šiam terminui, gyvūnai perregistruojami.

Gyvūnus registruoja AB Panevėžio butų ūkis, butų ūkio tarnybos, UAB „Panevėžio būstas“ daugiabučiuose namuose, kuriuos prižiūri ir administruoja pagal sutartis, gyvenamųjų namų savininkų bendrijų įgalioti asmenys namuose, kuriuos bendrijos prižiūri ir administruoja. AB „Panevėžio specialus autotransportas“- visais kitais nenumatytais atvejais

Norintieji įsigyti, laikyti, veisti agresyvius šunis ir jais prekiauti (arba jau laiko, veisia) privalo per 3 mėnesius kreiptis į Panevėžio miesto savivaldybę dėl leidimo. Leidimai išduodami pateikus reikalingus dokumentus ir pažymas.

Kreipiamės į daugiabučių namų savininkų bendrijų pirmininkus, prašydami bendradarbiauti ir pateikti informaciją Sveikatos apsaugos tarnybai apie bendrijoje laikomus agresyvius šunis.

Agresyvūs šunys registruojami Panevėžio miesto savivaldybės Sveikatos apsaugos tarnyboje. Dėl išsamesnės informacijos prašom kreiptis į Savivaldybės 105 kab. arba telefonu 50-12-55.

Primename, kad pagal Administracinių teisės pažeidimų kodeksą asmenims, pažeidusiems Gyvūnų globos, laikymo ir naudojimo Panevėžio mieste taisykles, gresia iki 2 tūkst. litų bauda.

Sveikatos apsaugos tarnyba

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Lietuvoje su žyma , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.