Alfredas Udra – absoliutus čempionas!

Lietuvos stalo tenisininkai pradėjo naująjį sezoną.

Panevėžyje vykusiose šalies jaunučių „Olimpinių vilčių” varžybose šauniai pasirodė Klaipėdos tenisininkas Alfredas Udra. Šis jaunas sportininkas, kurį treniruoja mama Indra Udrienė, Aukštaitijos sostinėje iškovojo net tris aukso medalius ir tapo absoliučiu varžybų čempionu.

Vienetų turnyre A. Udra įveikė visus varžovus, tarp kurių nesunkiai (3:1) nugalėjo ir pagrindinį savo priešininką Tomą Mikutį iš Laukuvos.

Antrą aukso medalį Alfredas kartu su T. Mikučiu iškovojo dvejetų varžybose.

Čempioniškai A. Udra žaidė ir mišrių dvejetų turnyre. Jis pirmąją vietą iškovojo poroje su kauniete Monika Kazlauskaite.

Po varžybų Panevėžyje A. Udrą ir jo trenerę pasiekė gera žinia iš Liuksemburgo. Jie gavo vardinį kvietimą į šioje šalyje gruodžio 19-25 dienomis vyksiančią treniruočių stovyklą „Euro Kids +”. Tai yra didelis talentingo sportininko iš Lietuvos įvertinimas, nes anksčiau nė vienas mūsų šalies jaunasis tenisininkas į šią prestižinę stovyklą nebuvo kviečiamas