Liepą statybų apimtys euro zonos nepakito, o ES sumažėjo 0,1 proc.

Statybų mastas euro zonoje šių metų liepą, palyginti su birželiu ir atsižvelgus į sezoninius svyravimus, nepakito, o visoje Europos Sąjungoje (ES) sumažėjo 0,1 procento.

ES statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, šių metų birželį, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, euro zonos statybų sektorius išaugo 1,7 proc., o ES – 0,5 procento.

Šių metų liepą, palyginti su birželiu, statybų mastas išaugo dešimtyje valstybių, o keturiose sumažėjo.

Labiausiai statybų mastas padidėjo Portugalijoje (4,5 proc.), Lenkijoje (3,9 proc.) ir Didžiojoje Britanijoje (2 proc.).

Labiausiai šis rodiklis sumenko Švedijoje (0,5 proc.), Ispanijoje ir Slovėnijoje (po 0,2 proc.).

Bendras statybų mastas šiuo laikotarpiu euro zonoje ūgtelėjo 0,2 proc., o ES – 0,1 procento. Civilinės inžinerijos darbų apimtys euro zonoje sumažėjo 0,3 proc., o ES – 0,9 procento.

2007 metų liepą, palyginti su ankstesnių metų tuo pačiu mėnesiu, statybų sektorius išaugo septyniose ES narėse, sumažėjo taip pat septyniose.

Daugiausia šis rodiklis padidėjo Rumunijoje (26,3 proc.) Slovėnijoje (17,9 proc.) ir Lenkijoje (17 proc.). Labiausiai šis rodiklis sumenko Vengrijoje (14,6 proc.), Didžiojoje Britanijoje (6,6 proc.) ir Belgijoje (4,9 proc.).

Bendrosios statybos mastas lyginamuoju laikotarpiu euro zonoje ūgtelėjo 1,9 proc., o ES – 1,1 procento. Civilinės inžinerijos darbų apimtys euro zonoje padidėjo 0,1 proc., o ES sumažėjo 3 procentais.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Statyba su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.