Geriausi draugai Mario ir Vaidas „Name“ priėjo iki muštynių

Po itin audringo savaitgalio „Name“ per plauką vos neįvyko muštynės. Sekmadienį Ledo rūmuose pažaidę kerlingą, skaniai papietavę ir vakarop pasišildę restorano „Žaldokynė“ pirtelėje, Mario ir Vaidas neišlaikė įtampos. Sugrįžę į „Namą“ ir dar kiek pašventę statybininkų profesinę šventę, vaikinukai pradėjo ginčytis. Nedaug trūko, kad kiek išgėrę vyrukai kibtų vienas kitam į atlapus.
Konfliktą pradėjo Mario. Dabar, po audringai praleistos nakties, jis gailisi ir bijo prarasti geriausią draugą. „Nelabai ką pamenu, tačiau esu įsitikinęs, kad pasielgiau labai blogai. Nėra lengva tiek laiko išbūti uždaroje erdvėje, juo labiau be mylimų žmonių. Todėl neišlaikiau ir pratrūkau“, – teisinosi klaipėdietis.
Tuo tarpu Vaidas sako pažįstantis Mario charakterį ir nepateisinantis jo veiksmų. „Jis mane išties įskaudino. Nepateisinu žmonių, kurie išgėrę prisidirba, o išsiblaivę to gailisi. Taip nutiko ir Mario. Nuo šiol aš jį tiesiog ignoruoju“, – piktinosi nuo muštynių vos išsisukęs Vaidas.
Klaipėdiečius raminę Robertas su Šarūnu sako, jog tai buvo tik vaikinų silpnumo akimirka. „Esu įsitikinęs, kad nuo šiandien Mario su Vaidu vėl bus geriausi draugai ir nelaikys savyje jokio pykčio. Juk visko gyvenime būna. O draugystę reikia branginti“, – sakė naktinius kambariokų žygdarbius prisiminęs Robertas. „Dirbdami psichiatrinėje ligoninėje tramdytojais matome dar ne tokių fokusų“, – tikino Šarūnas.
Beje, „Namo“ statyboms nuo šiol vadovauja naujasis brigadininkas. Baltasis šalmas šį kartą atiteko Vaidui. Nepaisant vaikinų pykčių, vos neįvykusių muštynių ir statybininkų profesinės dienos šventimo, svajonių būstas ir toliau gražėja. Net ir nedarbo dieną, per Žolinę, už realybės šou sienų girdėjosi intensyvioms statyboms įprastas triukšmas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.