Jonas net saulės nemato

Roką propaguojantis televizijos šou „Dangus“ dalyvis Jonas Čepulis pastarosiomis savaitėmis sunkiai pasiekiamas. Viešumoje beveik nesirodantis ir į skambučius neatsiliepinėjantis atlikėjas užsidaręs įrašų studijoje įrašinėja dainas savo naujajam albumui.

„Esu labai užsiėmęs ir nenoriu blaškytis, sėdžiu studijoje ir saulės nematau, esu užsidegęs kūryba ir noriu viską kuo geriau padaryti“ – trumpai kalbėjo Jonas, įrašinėjantis tik savos kūrybos dainas. Muzikantas „Muzikos savaitei“ pridūrė, kad visos dainos skambės „rokavai“.

Viena iš naujojo albumo dainų, kurią muzikantas jau pristatė radijo stotims – „Lopšinė“. Ji jau skambėjo pastarajame Jono albume, tačiau tik akustiniu skambesiu. Vaikinas pridūrė, kad tai jau „lopšinė suaugusiems“, nes skamba roko stiliumi.

Su Rasa iš „Dangaus“ išleidęs pasisekusį albumą „Saulala raudona“, šįsyk Jonas į pagalbą pasikvietė Nedą Malūnavičiūtę, kuri jam padės įdainuoti kelias jo dainas. Pirmasis šių dainininkų dueto debiutas – daina „Tyliu“ jau sulaukė teigiamų atsiliepimų.

Kada išeis naujasis albumas, Jonas neprognozuoja: „Kai pabaigsiu įrašų darbus, tada pasakysiu ir kada išeis, ir kaip vadinsis“, – tikino atlikėjas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Kultūra su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.