„Al Qaeda” prisiėmė atsakomybę už JAV sąjungininko mirtį

Penktadienį „al Qaeda” Irako padalinys internete paskelbtame pranešime prisiėmė atsakomybę už ketvirtadienį surengtą mirtiną išpuolį prieš pagrindinį JAV sąjungininką Abdulą Sattarą Abu Rishą (Abdulą Satarą Abu Rišą).
„Jūsų broliai Irako saugumo ministerijoje nukovė bedievių ir išdavikų imamą Abdulą Sattarą Abu Rishą”, – teigiama pranešime, kuriame Abu Risha vadinamas „vienu iš šunų ir (JAV prezidento George’o W.) Busho (Džordžo Bušo) kryžiaus žygio vėliavnešių”.

Pasak grupuotės, operacija buvo suplanuota prieš mėnesį, tačiau saugumo sumetimais detalės nebuvo paskelbtos.

„Skelbiame apie specialaus saugumo komiteto sukūrimą. Šis komitetas seks ir nukaus svarbius veikiančių grupių (lyderius), kurie savo genčių reputaciją apjuodino padėdami kryžiaus žygio kareiviams ir al-Malikio (Malikio) vyriausybei”, – teigia grupuotė.

Ji įspėjo, jog išplatins sąrašą žmonių, kuriuos seks siekdama sugėdinti.

„Tegul išdavikai ir Amerikos projekto lyderiai žino, kad mudžahidų kardas gresia jiems”, – teigė grupuotė.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Pasaulyje su žyma .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.