Paskutinį kelialapį į ketvirtfinalį iškovojo Vokietija

Vienose iš nerezultatyviausių Eurpos čempionato rungtynių po atkaklios ir nervingos kovos Vokietijos krepšininkai rezultatu 67:58 (12:18, 15:9, 19:10, 21:21) įveikė Italijos rinktinę ir iškovojo paskutinį kelialapį į ketvirtfinalio varžybas.

Pirmuosius du kėlinukus komandos kovojo taškas į tašką. Daug metimų skriejo pro šalį ir vyravo kibi gynyba, kuri versdavo ekipos atakuoti paskutinėmis atakos sekundėmis. Po dviejų kėlinukų rezultatas buvo lygus 27:27.

Didesnė intriga aikštelėje užvirė trečiojo kėlinuko pabaigoje. D.Marconato pelnė dvitaškį ir sušvelnino italų atsilikimą iki minimumo (35:36), tačiau J.Herberio ir J.Jaglos metimų dėka vokiečiai užbaigė kėlinuką atkarpa 10:2 bei prieš lemiamą kėlinuką susikrovė 9 taškų persvarą (46:37).

Ketvirtąjį kėlinuką pradėjo M.Belinelli tritaškis (40:46), o kiek vėliau po A.Bargnani baudos metimų italai priartėjo per 3 taškus (45:48). Iki tol tik 7 taškus pelnęs D.Nowitzki pataikė du tritaškius ir grąžino svaresnį pranašumą vokiečiams (54:47). Dar sykį intriga padidėjo po A.Bargnani tritaškio likus žaisti 2 su puse minutės (52:54). Vis dėlto tolimą metimą atliko J.Herberis, o su komandos draugų pagalba likus žaisti 44 sekundes vokiečiai buvo priekyje 61:54. Susitikimo pabaigą taip pa geriau žaidė vokiečiai, kurie iškovojo pergalę rezultatu .

Vokietija: D.Nowitzki (9 atk.kam., metimai 5/19) ir J.Herberis – po 15 (6 atk.am.), S.Hamannas 10.

Italija: M.Belinelli 25, A.Bargnani 10 (6 atk.kam.), M.Bulleri 8.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Be kategorijos su žyma , , .