Pirmoji pretendentė palikti „Kelią į žvaigždes 3“ – Evelina

Artėjantis šeštadienis „Kelio į žvaigždes 3“ dalyvei, aikštingajai kaunietei, dainininkei Evelinai Bakanovienei gali būti lemiamas.

Pirmojo „keliečių“ pliusų – minusų vakaro metu nuspręsta, kad Evelina stos prie „karštojo“ mikrofono ir dainomis kovos dėl išlikimo šou.

Evelina gavo penkis kolegų minusus. „Mąsčiau, gal minuso ženklelį dėti prie Aušrinės vardo, bet apsisprendžiau: su tavimi itin sunku bendrauti, Evelina“, – savo sprendimą argumentavo Laisva. „Esi nemielas žmogus…“, – nutęsė Neringa. „Man nepatinka tai, kad tu labai mėgsti vadovauti kitiems“, – jai pritarė Audrius. „Iš visų dalyvių tu labiausiai prie manęs „neprilipai“ – negailestinga buvo ir Skaistė.

Gintarė, dėdama minusą, prisiminė, kad Evelina dar prieš realybės šou pradžią interneto forume negražiai kalbėjo apie kitas dalyves. „Man labai nepatiko tai, ką ten parašei“, – sakė Gintarė.

Pasibaigus LNK naujojo sezono pristatymo vakarėliui rugpjūčio pabaigoje, kur visos „keliukės“ linksminosi kartu, Evelina internete parašė komentarą. Jame kaunietė teigė, kad scenoje niekada nesimaivytų taip, kaip maivosi kitos „keliukės“, taip pat pastebėjo, kad Gintarė vakarėlyje „labai „prisičiūdino“ ir jau susirinko minusiukus“.

Tačiau minusiukus susirinko Evelina. Antrasis pretendenas palikti šou paaiškės trečiadienį. Jį išrinks Laisva, gavusi daugiausiai kolegų palaikymo – net septynis pliuso ženklus. Laisvą teigiamai įvertino Grūdas, Gintarė, Neringa, Audrius, Romas, Dūmas ir Deividas. Pagrindinis simpatijų Laisvai motyvas – kad ji labai stengiasi kurti, viską daro nuoširdžiai, tobulėja.

Šeštadienį Savaitės finalas vyks Anykščiuose.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma .

1 atsiliepimas į "Pirmoji pretendentė palikti „Kelią į žvaigždes 3“ – Evelina"

  1. Teisybė

    Kas laukia Evelinos už Gintarės viešą garbės ir orumo įžeidimą _ matė visa LIetuva per TV ,kai šaukė Evelina ,,tu esi kekšė, kekšė…“ ? Visa Lietuva gali paliūdyti teisme.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.