„Keliukė“ Evelina Gintarę pliekė internete

„Kelio į žvaigždes 3“ dalyvė Evelina tikrąją ir šypsenomis nepridengtą nuomonę apie Gintarę ir kitas dalyves išreiškė internete, likus dienai iki realybės šou pradžios.

Visos merginos susipažino dar iki „Kelio į žvaigždes 3“ pradžios. LNK naujojo sezono pristatymo vakarėlyje rugpjūčio pabaigoje visos „kelietės“ šoko, linksminosi. Tačiau kitą rytą Evelina prisėdo prie kompiuterio ir viename viešame interneto forume savo pažįstamiems tiesmukai išpylė viską, ką mano apie koleges, ypač Gintarę.

Cituojame Evelinos pranešimą (kalba netaisyta): „Niu nežinau, kaip aš ten (LNK sezono pristatymo koncerte – aut.) atrodžiau, bet, manau, gan neblogai, bet vis tiek kažkaip šį kartą sau nelabai patikau… tos lūpos ir šiaip… o dėl tampymosi, tai ant scenos aš žinau, kaip reik elgtis. Geriau kukliau, bet kaip ten kitos tamposi, tai niu ne, aš taip negalėčiau maivytis“, – rašė Evelina.

Aikštingoji kaunietė toliau pasakojo įspūdžius iš vakarėlio, vykusio po koncerto. „Patikėkit, kokių ten fintų buvo, niu papasakosiu. Kaip amžina mūsų skandalistė (Gintarė – aut.) prisičiūdino per banketa LNK, žodžiu, foto tai geros, bet nerodysiu… bet pana perlenkė lazdą žiauriai ir iš mūsų minusiukus jau susikrovė…žiauru…“, – tai Evelinos žodžiai, kuriuos internete perskaitė ir Gintarė.

Nuo laiškelio pasirodymo praėjo jau daugiau nei dvi savaitės. Gintarė ilgai tylėjo, tačiau apie ją paskleistus žodžius prisiminė, kai „keliukai“ dėjo vienas kitam pliusus ir minusus. Evelinai tai nepatiko.

Pliusų – minusų vakaras – šį vakarą 20 val. Per LNK.

Evelina, paklausta, kodėl „pletkino“ internete kitoms merginoms už akių, nematė čia nieko rimto. „Mes visi – pletkininkai. Patikėkite, ir kitos merginos kalba už akių“, – kalbėjo „kelietė“. Ji sako jau pakeitusi nuomonę apie Gintarę. Iš pradžių maniusi, kad tvirto charakterio žemaitė – tikra skandalistė. „Tačiau dabar gerai sutariu su ja. Pripratau prie jos kalbų“, – sako Evelina.

Gintarė taip pat tikina, kad susitaikė su Evelinos aikštingumu. „Pirmosios savaitės pradžioje ji mus visus užkniso, nes labai mėgsta aiškinti, ką daryti. Dabar ji truputį apsiramino…“.

Ar išties merginos susitaikė, ar virš jų dar tik kaupiasi niūrūs debesys, stebėkite „Kelio į žvaigždes 3“ dienoraščiuose nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 20 val. per LNK.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.