Europos Komisija atnaujino uždraustų aviakompanijų sąrašą

Europos Komisija antradienį patvirtino penktą kartą atnaujintą Bendrijos rengiamą oro transporto bendrovių, kurioms draudžiama skraidyti Europos Sąjungoje (ES), sąrašą, pirmą kartą sudarytą 2006 m. kovo mėnesį ir pastarąjį kartą atnaujintą liepos mėnesį, pranešė ES spaudos tarnyba.

Ankstesnysis sąrašas keičiamas naujuoju, kuris iš karto skelbiamas Europos Komisijos interneto puslapyje: http://ec.europa.eu/transport/air-ban/.

Laikydamasi minėtos tvarkos Europos Komisija uždraudė dar dviejų nepatikimomis laikomų kompanijų skrydžius Europos Sąjungoje. Tai Ukrainos „Ukrainian Mediterranean Airines“ ir Irano „Mahan Air“.

„Šis atnaujinimas dar kartą parodo, kad juodasis sąrašas yra lanksti priemonė, kuria Komisija gali bet kada pasinaudoti, nelaukdama kas ketvirtį atliekamo atnaujinimo“, – pabrėžė už transportą atsakingas Europos Komisijos pirmininko pavaduotojas Žakas Baro (Jacques Barrot).

Europos Komisija, atsižvelgdama į kai kurių ES narių pateiktus pranešimus, išsiaiškino oro transporto bendrovių „Ukrainian Mediterranean Airlines“ ir „Mahan Air“ bei už jų priežiūrą atsakingų nacionalinių civilinės aviacijos administracijų pozicijas. Ji taip pat pasikonsultavo su ES narių skrydžių saugos ekspertų komitetu, įpareigotu talkinti Komisijai minėtais klausimais. Pastarasis sprendimui uždrausti pritarė vienbalsiai.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Transportas su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.