Graikų pergalę lėmė paskutinę sekundę pataikytas V.Spanoulio tritaškis

Europos čempionato E grupės rungtynėse Graikijos rinktinė iškovojo trečiąją pergalę, po permainingos kovos rezultatu 81:78 (20:17, 13:23, 25:14, 23:24) nugalėjusi Kroatijos ekipą.

Sėkmingai pradėję rungtynes, Graikijos krepšininkai užtikrintai pirmavo pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo rezultatu 20:17. Situacija pasikeitė antrajame, kuomet daugiausia M.Kasuno pastangomis kroatai persvėrė rezultatą (29:30) ir privertė gerokai sunerimti Europos čempionų sirgalius. Į didžiąją pertrauką krepšininkai išėjo ilsėtis esant rezultatui 33:40 kroatų naudai.

Trečiajame kėlinyje kroatai nemanė mažinti apsukų – jie spurtavo ir susikrovė 13 taškų persvarą (37:50). Nepaisant to, graikai greitai atsitiesė ir trečiąjį rungtynių ketvirtį baigė jau pirmaudami 58:54.

Paskutiniajame kėlinyje pirmavo tai viena, tai kita komanda. Iki susitikimo pabaigos likus žaisti vos 20 sek., graikai turėjo 4 taškų persvarą. Po to M.Popovičius pataikė tritaškį ir sumažino atsilikimą iki minimumo.Tas pats krepšininkas trumpam buvo išlyginęs rezultatą, tačiau pas prieš pat sireną lemiamą metimą iš trijų taškų zonos pataikė V.Spanoulis.

Graikija: D.Diamantidis (6 atk. kam.) 23, L.Papadopoulos (6 atk. kam.) 22, V.Spanoulis 14, T.Papaloukas 11.

Kroatija: M.Kasunas (6 atk. kam.) 15, M.Tomasas ir M.Popovičius (4 rez. perd.) po 11, Z.Planiničius ir R.Ukičius po 10.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Be kategorijos su žyma , .