LTV startuoja nacionalinė atranka į vaikų Euroviziją

Gal Lietuva, nepasižymėjusi nei dainų, nei šokių Eurovizijoje, bus įvertinta vaikų Eurovizijos konkurse? Atsakymą sužinosime gruodį, o kas atstovaus mūsų šaliai vaikų Eurovizijoje, paaiškės spalio 21-ąją.

Kova dėl bilieto į Euroviziją prasideda jau šį sekmadienį 11 valandą per Lietuvos televiziją. Po šešių savaičių įvyks nacionalinės atrankos finalas, kurio metu ir paaiškės, kas pirmąkart atstovaus Lietuvai šiame konkurse. Vaikų Eurovizija vyks gruodžio 8 dieną Olandijoje, Roterdame.

Nacionalinę atranką per LTV ves „bavaras“ Juozas Liesis ir „mokinukė“ Irūna. Kiekvieną sekmadienį į kovos ringą stos 5 vaikai. Juos vertins komisija – patyrę scenos vilkai, kompozitoriai ir atlikėjai, jau pažįstantys Eurovizijos skonį. Vertinimo sistema – kaip ir visose eurovizijose: 12 balų už pirmąją vietą, 10 – už antrąją, 8 – už trečiąją ir t.t. Daugiausia komisijos balų surinkęs vaikas pateks į finalą. Jo varžovą, antrąjį finalininką, išrinks žiūrovai, skambindami ir siųsdami SMS žinutes numeriu 1605 (kaina 2 Lt).

Vaikų Eurovizija ypatinga tuo, kad vaikai privalo sukurti dainą patys ir ją atlikti lietuvių kalba. Tiek muzikos, tiek žodžių autorius turi būti vaikas, pats dalyvaujantis pasirodyme. Aranžuotę sukurti gali padėti ir ne vaikas. Daina turi būti originali – iki konkurso niekur neskambėjusi viešai. Konkurse gali dalyvauti 10 – 15 metų vaikai. Dainos trukmė – mažiausiai 2 minutės 30 sekundžių, daugiausia – 2 minutės 40 sekundžių. Scenoje pasirodymo metu gali būti ne daugiau kaip 8 žmonės.

Vaikų Eurovizija – tik per Lietuvos televiziją kiekvieną sekmadienį 11 val.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.