„Alytaus tekstilės“ bankroto procedūra įstrigo

Kauno apygardos teismo nutartis dėl „Alytaus tekstilės“ bankroto bylos iškėlimo, kurią teismas paskelbė rugpjūčio 23 d., neįsigaliojo. Trečiadienį galėjęs prasidėti 40 dienų terminas kreditoriniams reikalavimams pareikšti irgi atidedamas neribotam laikui.

Teismo nutartis turėjo įsigalioti po dešimties dienų, jei per tą laiką ji nebūtų apskųsta, tačiau Lietuvos apeliaciniam teismui buvo apskųstas teismo sprendimas „Alytaus tekstilės“ bankroto bylos administratoriumi skirti Romualdą Pinkovskį.

„Lietuvos ryto“ teigimu, skundus dėl paskirto administratoriaus parašė dvylika juridinių ir fizinių asmenų. Jų motyvai vienodi – bankroto administratorius yra fizinis asmuo, neturintis pakankamai patirties. Be to, R. Pinkovskis gyvena ir dirba Vilniuje, o bankrutuojanti įmonė yra Alytuje. Į bankroto administratorius buvo siūloma daugiau nei dešimt fizinių ir juridinių asmenų.

Nuo gegužės nedirbanti „Alytaus tekstilė“ kreditoriams yra skolinga daugiau kaip 42 mln. litų. Vėluojančių atlyginimų bei išeitinių kompensacijų laukia apie 1200 bendrovės darbuotojų.

Bankrotą „Alytaus tekstilei“ inicijavo jos naujieji savininkai – įmonės generalinė direktorė Algida Žūkevičienė ir UAB „Marijampolės gelžbetonis“.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Ekonomika su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.