Kokie varžovai, tokie ir rezultatai

Savaitgalį vykusiose Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos rungtynėse Klaipėdos „Glestum” namuose pralaimėjo turnyro lyderiams, o Gargždų „Banga” išvykoje sutriuškino autsaiderius.

„Glestum” savo aikštėje 0:4 (0:1) pralaimėjo Alytaus „Alyčiui”. 18 minutę kamuolį į savo vartus pasiuntė Klaipėdos komandos žaidėjas Mantas Galinis, 69 minutę alytiškis Virginijus Miknevičius taikliai smūgiavo nuo 11 m žymos. Kitus du įvarčius „Alyčiui” pelnė Marius Šarkelis (80 min.) ir Tomas Jaskys (85).

Po pralaimėjimo autsaiderei Tauragės „Tauras ir Erra” komandai praėjusio turo rungtynėse Gargždų „Banga” pyktį išliejo ant „Anykščių” ekipos. Gargždiškiai anykštėnus išvykoje nugalėjo net 7:0 (2:0).

Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Mikas Kura (3 ir 20) ir Aurelijus Staponka (53 ir 68), Gytis Gailius (63), Gediminas Zubernis (71) ir Dainius Žernys (88). 50-ąją minutę 11 m baudinio nerealizavo „Bangos” žaidėjas Arvydas Jonauskas.

„Glestum” ateinantį sekmadienį išvykoje žais su Jonavos „Lietava”, o „Banga” namuose priims pastaruoju metu neblizgančią Ukmergės „Vilkmergės” komandą.

Iki reguliaraus čempionato mūsų krašto komandos žais dar po trejas rungtynes.

Kiti 19 turo rezultatai: „Kauno jėgeriai” – Pakruojo „Kruoja” 0:0, Kauno „Rodiklis” – Kėdainių „Nevėžis” 1:0 (0:0), Tauragės „Tauras ir Erra” – Kauno „LKKA ir Teledema” 1:6 (1:2), Ukmergės „Vilkmergė” – Jonavos „Lietava” 0:3 (0:1)

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , .