„P.S.G” ir „Marseille” lygiosios

Sekmadienį Prancūzijos „Ligue 1” pirmenybėse buvo žaidžiamos dvi likusios 7-ojo turo rungtynės. Daugiausiai dėmėsio susilaukusioje amžinų priešininkų „P.S.G” ir „Marseille” dvikovoje buvo užfiksuotos lygiosios, o tuo tarpu „Nice” namuose minimalia persvara įveikė ir toliau tragiškai rungtyniaujantį „Lens” klubą.

Centriniame turo mače Paryžiuje pirmieji į priekį išsiveržė svečiai, kai jau 11-ąją pirmojo kėlinio minutę pasižymėjo Prancūzijos nacionalinės rinktinės puolėjas Djibrilas Cisse. Tačiau svečių persvara truko neilgai, nes jau po dešimties minučių Paryžiaus ekipos puolėjas Peguy Luyindula pasiuntė kamuolį į „Marseille” vartus ir išlygino rezultatą.

Tuo tarpu kitose sekmadienio varžybose „Nice” savo stadione priėmė pergalės džiaugsmo šiame sezone dar nepatyrusį ir trenerių kaitą jau išgyvenusį „Lens” klubą. Lano ekipos sirgaliai, po savaitės viduryje UEFA Taurės varžybose pasiektos triuškinamos pergalės turėjo vilčių, kad jų palaikomam klubui pagaliau pasiseks ir nacionalinėse pirmenybėse, tačiau jiems teko nusivilti, kadangi pergalę šiame mače rezultatu 1-0 šventė „Nice”. Vienintelį rungtynių įvartį 50-ąją rungtynių minutę pelnė Bakary Kone.

Sekmadienio rungtynių rezultatai:

„PSG” 1 – 1 „Marseille”

11` [0 – 1] Djibril Cisse

21` [1 – 1] Peguy Luyindula

„Nice” 1 – 0 „Lens”

50` [1 – 0] Bakary Kone