A.Pocius toliau mausto valstybę

Buvęs Valstybės saugumo departamento (VSD) generalinis direktorius Arvydas Pocius, pavasariop bandęs pusvelčiui privatizuoti tarnybinį butą, savo įpėdinio Povilo Malakausko padedamas tame pačiame bute gyvens dar metus.
Kaip šeštadienį rašo dienraštis „Lietuvos žinios“, Seimo narys konservatorius Jurgis Razma prieš kelias dienas gavo VSD atsakymą, kokiu teisiniu pagrindu buvusiam departamento direktoriui A.Pociui paliktas tarnybinis butas sostinės Rugių gatvėje.

„Pranešame, kad VSD priėmė sprendimą įpareigoti buvusį VSD generalinį direktorių Arvydą Pocių kartu su šeimos nariais išsikelti iš tarnybinės gyvenamosios patalpos per įmanomai protingą terminą, atsižvelgiant į tai, kad A.Pocius turi nepilnametį sūnų, šiuo metu neturi kitos gyvenamosios patalpos Vilniuje, jo sutuoktinė dirba valstybinėje tarnyboje“, – teigiama VSD atsiųstame atsakyme.

Iš nuomos sutarties aiškėja, jog „įmanomai protingas terminas“ – vieni metai. Nuomininkas A.Pocius įsipareigoja išsikelti iš tarnybinio buto Rugių g. 17/Maumedžių g. 17 ne vėliau kaip 2008 metų liepos 1 dieną. Jei neišsikraustytų iki šio termino, būtų iškeldintas.

„Metų terminas – visiškas absurdas. Jei jau kalbama apie sveiko proto ribas, galima žmonėms duoti savaitę, na, dešimt dienų, kad jie galėtų neskubėdami susikrauti daiktus ir persivežti į naują būstą“, – stebėjosi J.Razma.

A.Pocius, kol Seimas delsė jį atleisti iš pareigų, siekė pusvelčiui privatizuoti tarnybinį VSD butą Vilniuje, nors yra paėmęs paskolą gyvenamajam namui sostinėje, Riešėje, statyti. Iš paties A.Pociaus Aplinkos ministerijai pateiktų duomenų matyti, kad iš viso buvo leista išpirkti 39 VSD tarnybinius butus.

VSD nurodė Aplinkos ministerijai, jog minėto 1999 metų statybos name esančio buto pardavimo kaina – 315,5 tūkst. litų, t. y. beveik perpus mažesnė nei rinkos kaina. Ji gerokai mažesnė ir už Registrų centre dar prieš mėnesį buvusią nurodytą vidutinę minėto buto vertę.

Nekilnojamojo turto registro duomenimis, šių metų kovo 15-ąją – tą pačią dieną, kai Seimas pirmą kartą balsavo dėl A.Pociaus atleidimo iš VSD vadovo pareigų, tarnybinis butas, kuriame jis gyveno, buvo įkainotas 480 tūkst. litų.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Politika su žyma , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

2 komentarai į "A.Pocius toliau mausto valstybę"

  1. Brisiaus galas

    Pocius ne „mausto“valdininkus,o valdininkai atsiskaito jam už tylėjimą{ Pocius daug žino apie jų nežabotą valsybės „maustymą“}. Kokia valstybė,tokie ir „valdininkai“.

  2. $lk$tu

    Jau net $lyk$tu skaityti apie musu politikus. Isideje visi kiaules akis ir gyvena kriuksedami. I$sigime ir net padorumo neturi. Griebia dviem rankom ir dar nekalta snuki i$$iepia. $lyk$tynes

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.