Editos Daniūtės partneris LNK „Šok su žvaigžde!“ – Vytautas Rumšas

Pasaulio čempionė Edita Daniūtė pagaliau turi naują partnerį. Naujajame LNK projekte „Šok su žvaigžde!“ jai asistuos aktorius Vytautas Rumšas jaunesnysis.

„Šiuo metu intensyviai derinu filmavimų ir darbo teatre grafikus bei džiaugiuosi tuo, jog „Šok su žvaigžde!“ bus transliuojamas tiesiogiai – taip daugiau adrenalino. Tačiau šie dalykai – nedidelis iššūkis, nes abu su Edita suprantame, kad vienintelis tikras galintis mūsų laukti ekstremalus dalykas – vaiko gimimas tiesioginiame eteryje“, – gera nuotaika dalinosi naujasis „Šok su žvaigžde“ vedėjas Vytautas Rumšas.

Pasaulio sportinių šokių čempionė Edita Daniūtė savo pirmagimio turėtų susilaukti spalio pradžioje.

Projekto rengėjai žada, kad žiūrovai išvys V. Rumšo ir E. Daniūtės šokį. „Vytautas nėra profesionalus šokėjas, bet Edita – labai gera trenerė. Būdama nėščia ji su dideliu įkvėpimu treniruoja mūsų projekto poras“, – pažymėjo „Šok su žvaigžde!“ vadovė Neringa Kavaliauskienė.

Naujutėlaičiame TV projekte LNK žiūrovus šokiais ant parketo stebins „Mis Lietuva 2007“ Jurgita Jurkutė, politikas Stanislovas Buškevičius, GCW laisvalaikio centro koordinatorė Jūratė Bitinaitė, verslininkas Vladimiras Romanovas, dainininkai Alanas Chošnau, Vaidas Baumila, Karina Krysko, Vika, vestuvių planuotoja Kristina Kaikarienė ir kitos Lietuvos garsenybės.

Naujasis LNK rudens sezonas su Vytautu Rumšu, Edita Daniūte ir projektu „Šok su žvaigžde!“ – jau greitai!

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.