Jadvyga Putinienė pripažįsta tik auksą

Kaune, S.Dariaus ir S.Girėno sporto centro stadione, vyko Lietuvos senjorų lengvosios atletikos pirmenybės, kuriose siautė Klaipėdos „Ąžuolo” senjorų klubo nariai.

Ypač pasižymėjo Jadvyga Putinienė. Ji rungtyniavo trijose rungtyse ir visose tapo čempione. Klaipėdietės sviesta ietis pagal amžiaus koeficientą nuskriejo 57 m 70 cm.

Taip pat ji buvo nepralenkiama stumiant rutulį – 18,70 m.

Trečią aukso medalį Maskvos olimpinių žaidynių dalyvė iškovojo nusviedusi diską 48,70 m.

Svarstį toliausiai numetė klaipėdietis Gintaras Pridotkas – 16,91 m. Šioje rungtyje bronzos medaliu pasidabino dar vienas uostamiesčio stipruolis Linas Kulbokas – 15,53 m.

Kūjo metimo sektoriuje G.Pridotkas iškovojo vicečempiono titulą – 60,81 m, Kazys Vilčinskas iškovojo bronzos žetoną – 53,29 m. Taip pat trečias K.Vilčinskas buvo nusviedęs 1 kg diską 52,50 m.

Užtat Klaipėdos senjoras buvo geriausias 2,5 kg disko metimo rungtyje – 25,32 m.

Medalius rutulio stūmimo ir disko metimo sektoriuose iškovojo Jonas Mažeika. Jis nustūmęs rutulį 18,72 m, iškovojo sidabro medalį, o nusviedęs diską 20,20 m – bronzos.

Glėbį medalių iškovojo Vladas Zaniauskas. Jis buvo greičiausias 110 m bėgimo per barjerus rungtyje – 15,34 sek. Į tolį nušokęs 7,26 m, Vladas pelnė sidabro žetoną, o nusviedęs ietį 65,92 m ir trišuoliu nušokęs 15,41 m – dar du bronzos medalius.

Bronzos medalį ieties metimo varžybose iškovojo Ramunė Adomaitienė.

Su aukso ir sidabro medaliais į Gargždus grįžo bėgikas Valerijus Pontežis. Jis tapo čempionu nubėgęs 800 m – 2 min. 4,17 sek. (perskaičiuotas pagal koeficientą laikas), vicečempionu 1500 m distancijoje – 4:14,57.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , .