„TV fruktų” pusfinalyje – reklamų parodijos ir nuodingų troškinių degustacija

Šį sekmadienį, rugpjūčio 26 dieną, 20.00 val. juokingiausio „Tango TV” talentų šou „TV fruktai” pusfinalyje – itin svarbus momentas. Paaiškės visi, kurie pateko į talentų šou finalą ir rungsis dėl televizijos laidos vedėjo kėdės.
Pusfinalio dalyviams teko originalumo, sumanumo ir profesionalumo reikalaujanti užduotis: parengti reportažą apie savo gimtąjį miestą. Jau pirmosios pusfinalio laidos dalyviai stebino savo humoro jausmu, o antrasis „fruktų” pusfinalininkų blokas visus „Tango TV” žiūrovus ne tik stebins, bet ir šokiruos!
Šmaikštusis futbolo komentatorius Vladas parengė reportažą apie Klaipėdos futbolo stadionus. „Discovery Channel” stilistika susuktas vaikino reportažas atskleidė intriguojančius lietuviškojo futbolo pasaulio faktus. Kokius? Paaiškės jau sekmadienį įsijungus „Tango TV”.
Nuostabiu save vadinantis „fruktas” Pavelas savo reportaže parodijavo visas įmanomas televizijos reklamas – nuo indų ploviklio iki kriaušių sidro.
Garbanius Kastytis iš Raseinių, pasidabinęs sportinėmis kelnėmis ir ryškiai raudonu švarku nusprendė apeiti savo miestą ir parodyti visas žymiausias jo vietas. Kastytis tikėjosi nenusinuodyti vietinėje kavinėje suvalgęs „La Krušė” troškinio, aplankė visą parą veikiančią gėrimų parduotuvę, pagyrė generolo Jono Žemaičio paminklą, tačiau labiausiai visiems patiko dėl savo kaip reporterio manierų.

Daugiau juokingų laidos dalyvių namų vaizdelių ir jaudinantis finalo alsavimas tiesiai į nugarą – jau šį sekmadienį, 20.00 val. per „Tango TV”!

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.