Įsigyta viena didžiausių Lietuvos projektavimo įmonių

Tarptautinės inžinerinės konsultacinės bendrovės „Cowi“ pirminė įmonė UAB „Cowi Baltic“ įsigijusi 95 proc. AB „Miestprojektas“ akcijų susivienijo bendrai veiklai ir tapo viena iš didžiausių inžinerinių konsultacijų bendrovių Lietuvoje.

Įmonė „Miestprojektas“ labiau koncentruojasi ties architektūrinių pastatų ir statinių, inžinerinių tinklų bei susisiekimo komunikacijų projektavimu. A. Končiaus teigimu, tai yra sritys, kurios puikiai papildys „Cowi Baltic“ veiklą bei leis klientams pasiūlyti daugiau paslaugų bei labiau integruotus sprendimus.

Tai jau antras „Cowi Baltic“ pirkinys šiais metais. Neseniai bendrovė įsigijo Lietuvos energetikos planavimo kompaniją UAB „Ekostrategija“.

Po sandėrio „Cowi Baltic“ pajėgos nuo 85 darbuotojų išsaugo iki 170 specialistų.

AB „Miestprojektas“ direktorė Edita Pavalkienė teigia, kad prisijungus prie UAB „Cowi Baltic“ bus įmanoma sėkmingiau realizuoti savo potencialą pasiremiant tarptautine patirtimi. A. Končius džiaugiasi, kad tarptautinė inžinerinių konsultacijų patirtis leis supažindinti dar didesnę grupę specialistų su įmonės veiklos standartais bei suteiks galimybę dirbti unikaliuose projektuose.

Edita Pavalkienė taip pat bus atsakinga už „Cowi Baltic“ vykdomus projektus Kauno regione ir vėliau prisijungs prie „Cowi Baltic“ valdymo komandos.

AB „Miestprojektas“ apyvarta 2006 metais siekė 6 mln. litų, o UAB „Cowi Baltic“ 2006 metus baigė pasiekusi 7,2 mln. litų apyvartą.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Ekonomika su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.