Merūnas tapo čempionas, o NML atsisveikino su žiūrovais

Sekmadienį „NML. Čempionų taurės” finale Merūnas tapo nugalėtoju. „Kelias į žvaigždes 2” laimėtojas 5:0 įveikė „Žvaigždžių duetų” sidabrinio mikrofono savininkus Ingą Jankauskaitę ir Česlovą Gabalį.

Merūnui įteikta „NML. Čempionų taurės” nugalėtojo skulptūrėlė ir 10 tūkstančių litų prizas grynaisiais.

Ingai Jankauskaitei ir Česlovui Gabaliui atiteko garbingoji antra vieta ir 5 tūkstančių litų prizas.

„NML. Čempionų taurė” buvo suburta iš garsiausių LNK muzikinių projektų nugalėtojų. Čia varžybas pradėjo „Žvaigždžių duetų” auksinio mikrofono laimėtoja Renatos Ražanauskienės ir Deivio pora, sidabrinio mikrofono savininkai Inga Jankauskaitė ir Česlovas Gabalis, „Kelio į žvaigždes 1” nugalėtojas Andrius Rimiškis, „Kelio į žvaigždes 2” nugalėtojas Merūnas, NML laimėtojai „Ventukai” bei pats NML komisaras Algis.

Keturis su puse sezono gyvavusi Nacionalinė muzikos lyga šiuo čempionų turnyru atsisveikino su LNK žiūrovais. „Per tuos ketverius metus čia grojo tik geri ir dar geresni muzikantai. Visus sezonus NML išlaikė pagrindinį principą – visi dainininkai dainavo tik gyvai. Čia niekas nežiopčiojo”, – atsisveikindamas su lyga, sakė jos komisaras Algis Ramanauskas. NML dalyvavo kelios dešimtys garsiausių Lietuvos dainininkų, o nugalėtojais yra tapę Žilvinas Žvagulis, Vilija, „Jungėnai”, „Ventukai”, Radži.

Ketverius metus NML komisaro pareigas ėjęs Algis Ramanauskas nuo naujojo sezono per LNK ves pokalbių laidą „Le Broniaus šou”.

Sekmadieniais bus transliuojama nauja muzikinė laida – dainininko Deivio vedama „Solo su orkestru”.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.