S. Jasevičiūtė ves TV3 laidą „Sudaužytų širdžių klubas“

Apšilusi kojas kitose televizijose ir įgijusi nemažai kamerų ir eterio patirties, žaviai seksuali, itin atvirai plepi žurnalistė, radijo ir TV laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė pradės karjerą TV3 televizijoje.

Naujajame sezone jos laukia iki šiol rimčiausias darbas ekrane – laidoje „Sudaužytų širdžių klubas“ ji padės skyrybų skausmą išgyvenančioms moterims pažvelgti į gyvenimą iš naujo, atrasti moteriško grožio ir geros savijautos paslaptis ir galbūt net dar kartą patikėti meile.

„Naujosios laidos formatas labai specifiškas, todėl svarbu, kad joje dirbtų daug patirties turintys žmonės. Skaiva jos tikrai turi – skausminga ir viešai nuskambėjusi jos išsiskyrimo su garsiu dainininku Milano istorija leis jai ne tik puikiai suprasti laidos herojų padėtį, o ir tikėtis iš jų atvirumo.

Skaivą drąsiai galiu pavadint visuomenine psichologe – savo patariamaisiais straipsniais spaudoje ir atvirais pokalbiais radijuje ji jau yra pelniusi auditorijos palankumą“, – sako „Sudaužytų širdžių klubo“ prodiuseris Kristupas Krivickas.

S. Jasevičiūtės kolegėmis naujojo TV3 sezono laidoje bus modelis Renata Ražanauskienė ir aktorė Eglė Jackaitė.

Laida mokys blefuoti

TV3 eteryje netrukus pasirodys situacijų ir netikėtumų šou „Ačiū Dievui, atėjai“. Didžiausia sezono naujiena tituluojama laida pasirodė jau daugiau nei trylikoje šalių ir jose sumušė žiūrimumo rekordus.

„Tai naujas TV šou, išsiskiriantis gera nuotaika, nuoširdumu, sveiku humoru bei galimybe mesti iššūkį tiek visuomenei gerai žinomiems žmonėms, tiek it tiems, kas svajojo tapti garsūs“, – laidą pristato jos vykdantysis prodiuseris Vytenis Sinkevičius.

Kiekvienoje savaitinėje laidoje dalyvaus keturi drąsūs, įdomūs ir charizmatiški dalyviai. Šou pasirodys Lietuvos kino, televizijos, teatro, radijo, popscenos, sporto ir net politikos pasaulio žmonės. TV studijoje, gausios žiūrovų auditorijos apsuptyje, dalyviai bus aprengti, nugrimuoti, gaus visą vaidybai reikalingą rekvizitą, juos šiltai sutiks laidos vedėjas ir kritikas, tačiau dalyviai nežinos scenarijaus. Kiekvienas dalyvis pateks į visiškai nežinomas aplinkybes, kurias sukurs specialiai šioje laidoje dirbantys profesionalūs aktoriai, kurie skirtingai nuo šauniųjų laidos dalyvių – situacijos scenarijų žinos puikiai.

Laidos dalyviai trumpam galės pasijusti kosmoso užkariautojais, Romos imperijos riteriais, „smetoniškojo“ Kauno poniom ar ponais, gydytojais, reklamos agentais ar advokatais. Laida mokys tobulai blefuoti.

Naują, drąsią ir linksmą laidą ves žinomas muzikantas, scenos žmogus ir bugivugi virtuozas Egidijus Sipavičius. Šou dalyviams išbandymus rengsiančiai Cezario Graužinio aktorių trupei vadovaus teatro gerbėjų ir TV žiūrovų numylėtinė aktorė Kristina Kazlauskaitė. Simbolinį kritiko ir žiūri pirmininko vaidmenį atliks teatro žmogus, mimas, žurnalistas ir šiaip smagus visuomenės veikėjas Arkadijus Vinokuras, šiuo metu kaip tik galandantis liežuvį.

Beatai ir Vyteniui reikia pakalbėti

Aštrialiežuvį Vytenį Pauliukaitį, pagarsėjusį savo komentarais „Lietuvos šokių dešimtuke“ ir į Lietuvos televiziją sugrįžusią šmaikščiąją Beatą Nicholson išvysime naujame Lietuvos televizijos pokalbių šou, kuris taip ir vadinsis: „Reikia pakalbėti“.

Beata – gyvybe trykštanti moteris, nors jauna, bet jau spėjusi pamatyti pasaulio, šiuo metu gyvenanti tarp Vilniaus ir Londono. Ji žino, ką reiškia gyventi Lietuvoje ir ilgėtis Londone jos laukiančio vyro, arba gyventi Britanijoje, ir ilgėtis Lietuvos. Tačiau pasaulis šiandien – nors globalus, bet mažas, o skrydis tarp Vilniaus ir Londono – vos kelios valandos… Beata – tipiška europietė.

Vytenis – konservatyvus, sėslus lietuvis, kuriam laikytis tradicijų paprasčiau, negu jas laužyti. Jis, net nežinodamas, kaip yra kitur, nelabai tuo ir domisi. Juk laikas visada viską sudėlioja į savo vietas, ir jeigu jau kažkaip susiklostė, vadinasi, taip ir turėjo būti.

Kuris iš jų – Vytenis ar Beata – labiau įtikins žiūrovus? Abiems pokalbio dalyviams savo tiesą įrodyti padės studijos svečiai – su tema susiję garsūs Lietuvos žmonės. Tačiau pagrindinis „Reikia pakalbėti“ ginklas – humoras, sąmojis ir iškalba.

„Gamtos patruliai“ gėdins teršėjus

Kitą kartą, kai ne vietoje norėsite išpilti šiukšles, gerai pagalvokite: galbūt jus stebi slapta „Gamtos patrulių“ kamera…

„Gamtos patruliai“ – nauja Lietuvos televizijos laida, kurią matysime kartą per savaitę jau nuo rugsėjo.

Patrulių vadas – laidos vedėjas Daumantas Butkus (anksčiau vedęs laidą „Tarp miesto ir kaimo“) – pasirodys netikėčiausiose vietose, todėl turėtų suklusti visi, kam nusispjaut, kokia yra mūsų aplinka.

„Pradėkime gamtą saugoti ne spręsdami globalias problemas, o tvarkydami savo kiemą“, – sako laidos prodiuseris Justinas Milušauskas. Laidos rengėjai žada į kovą su teršėjais pasitelkti ir žinomus Lietuvos žmones, tarp kurių – garsiausias Lietuvos gamtosaugininkas, Prezidentas Valdas Adamkus.

„Gamtos patruliai“ kvies dalyvauti įvairiuose konkursuose, pavyzdžiui, žaliausio, ekologiškiausiai besitvarkančio, energiją tausojančio namo. Arba atvirkščiai, žiūrovai galės išrinkti didžiausią teršėją, pasiūlydami pačių nufilmuotą medžiagą ar pranešdami laidai apie šiukšlintojus.

Žvaigždžių šokiai sieks ir lietuvių simpatijų

Nuo naujojo sezono per LNK startuosiantis šokių konkursas „Šok su žvaigžde!“ sudrebins Lietuvos pramogų pasaulį. Naujas šokių projektas į šokių aikštelę išvilios ne tik scenos, televizijos, politikos ir verslo žvaigždes, bet ir geriausius pasaulio šokėjus.

Projektą „Šok su žvaigžde!“ ves geriausia pasaulio šokėja Edita Daniūtė, sykiu su savo partneriu Arūnu Bižoku praėjusiais metais sportinių šokių pasaulio čempionate laimėjusi planetos auksą. Kūdikio besilaukianti pasaulio čempionė kaip tik yra padariusi pertrauką savo karjeroje ir mielai sutiko įsilieti į naujo šokio projekto kūrybinę grupę. Dalyvauti projekte pažadėjo ir jos partneris pasaulio čempionas Arūnas Bižokas, kai tik grįš iš JAV.

Per penkiolika projekto savaičių tituluoti žymiausių Lietuvos sportinių šokių klubų šokėjai padės projekte dalyvaujančioms žvaigždėms įveikti visą dešimties Lotynų Amerikos ir klasikinių šokių programą. Žvaigždžių šokių partneriais tapo stipriausių Lietuvos klubų šokėjai.

Išeiti į šokio aikštelę jau pasiryžo „Mis Lietuva“ Jurgita Jurkutė, dainininkė Karina iš „69 danguje“, Viktorija iš „Mango“, vedybų planuotoja Kristina Kaikarienė ir verslininkė Jūratė Bitinaitė. Vyriškoji šokių aikštelės pusė – dainininkas Alanas Chošnau, aktorius, vienas seksualiausių Lietuvos vyrų, laidų vedėjas Leonardas Pobednoscevas ir iššūkių nevengiantis politikas Stanislovas Buškevičius.

Tarp būsimųjų projekto profesionalų – tituluotieji Iveta Paurytė, Andrius Butkus, Sandra Kniazevičiūtė, Alanas Gunko, Tadas Ivanauskas.

Kadangi projekte dalyvauja šokėjai iš Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos, tiesiogines transliacijas nutarta rengti Vidurio Lietuvoje – Kėdainiuose esančiame klube „Vikonda“. Pramogų centre įrenginėjama įspūdinga šokių aikštelė su galingu apšvietimu.

Prodiuserinė kompanija „Just TV“ praėjusį televizijos sezoną su stulbinančiu pasisekimu analogišką projektą įgyvendino Latvijoje. Projektas „Dejo ar zvaigzne!“ Latvijoje sumušė visus populiarumo rekordus.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.