iPhone „atrištas“ galutinai?

Nors gandai apie iPhone „atrišimą“ nuo vienintelio oficialaus operatoriaus-platintojo tinklų sklando jau senokai, gauti „nesupančiotą“ iPhone buvo sunku/neįmanoma. Dabar, regis, reikalai keičiasi.

iPhone pririšimas prie AT&T nulaužtas galutinai, tvirtina Bladox.com forumo dalyviai. Nulaužimui prireikė tuščios TurboSIM kortelės (80$), Bladox programa AppleSaft ir SSH prieiga prie telefono per Wi-Fi.

Kaip praneša Electronista.com, įsilaužėliai, naudodami nutolusią prieigą per Wi-Fi šifruotu SSH protokolu, privertė telefono aparatą į SIM kortelę įrašyti kito operatoriaus duomenis. Taip telefonas gali veikti bet kurio operatoriaus tinkle ir balso ir duomenų perdavimo (GPRS) režimu; EDGE protokolo palaikymas dar nėra patvirtintas.

Šis nulaužimo metodas skiriasi nuo ankstesnių, mat jam nereikia specialios aparatūros skaityti SIM kortelei ir jis veikia su visomis kortelių versijomis –’ nuo V1 iki V3.

Tuo tarpu Apple net nesistengia trukdyti hakerių: 1.0.1 atnaujinime bus pašalinti tik naudotojų saugumui gresiantys pažeidžiamumai, o atradimai susiję su telefono apsauga liko be dėmesio. Sklando gandai, kad Apple ruošia antrąją iPhone versiją, skirtą pasaulinei rinkai be jokių apribojimų ir apsaugų, todėl ir nekreipia dėmesio į hakerių darbus.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Informacinės technologijos su žyma .

One Response to iPhone „atrištas“ galutinai?

  1. bigcatwar

    Chi rusams i rankas pakliuvo va taip ir amen tam slaptumui 👿

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.