LNK šokių projekte „Šok su žvaigžde!” – geriausi pasaulio šokėjai

Nuo naujojo sezono per LNK startuosiantis šokių konkursas „Šok su žvaigžde!” sudrebins Lietuvos pramogų pasaulį. Naujas šokių projektas „Šok su žvaigžde” į šokių aikštelę išvilios ne tik scenos, televizijos, politikos ir verslo žvaigždes, bet ir geriausius pasaulio šokėjus.

Projektą ves Edita Daniūtė

Projektą „Šok su žvaigžde!” ves geriausia pasaulio šokėja Edita Daniūtė, sykiu su savo partneriu Arūnu Bižoku praėjusiais metais sportinių šokių pasaulio čempionate laimėjusi planetos auksą. Kūdikio besilaukianti pasaulio čempionė kaip tik yra padariusi pertrauką savo karjeroje ir mielai sutiko įsilieti į naujo šokio projekto kūrybinę grupę. Dalyvauti projekte pažadėjo ir jos partneris pasaulio čempionas Arūnas Bižokas, kai tik grįš iš JAV.

Per penkiolika projekto savaičių tituluoti žymiausių Lietuvos sportinių šokių klubų šokėjai padės projekte dalyvaujančioms žvaigždėms įveikti visą dešimties Lotynų Amerikos ir klasikinių šokių programą. Žvaigždžių šokių partneriais tapo stipriausių Lietuvos klubų „Sūkurio”, „Žuvėdros”, „Kaspino”, „Stelos” ir „Dileksos” šokėjai. Prognozuojama, kad grožio ir elegancijos kova ant parketo bus kaip niekad stipri, mat į varžybas įsitraukia ne tik žvaigždės, bet ir stipriausi Lietuvos šokių klubai, tarp kurių vadovų – legendiniai Česlovas ir Jūratė Norvaišos, Skaistutė ir Romas Idzelevičiai, Daiva Dackevičienė , Giedrius Januškevičius, Saulius Skambinas, Juozas Aleksandravičius ir Olia Gunko.

Išeiti į šokio aukštelę jau pasiryžo „Mis Lietuva” Jurgita Jurkutė, dainininkė Karina iš „69 danguje”, Viktorija iš „Mango”, vedybų planuotoja Kristina Kaikarienė ir verslininkė Jūratė Bitinaitė. Vyriškoji šokių aikštelės pusė – dainininkas Alanas Chošnau aktorius, vienas seksualiausių Lietuvos vyrų, laidų vedėjas Leonardas Pobednoscevas ir iššūkių nevengiantis politikas Stanislovas Buškevičius.

Šokėjai – vien tituluoti

Tarp būsimųjų projekto profesionalų – tituluotoji Iveta Paurytė, kuri dėl būsimojo televizijos šou nusprendė grįžti į Lietuvą, nors atstovauti jų šaliai kvietė italai. Iveta – Lietuvos bronzos medalių laimėtoja, ES šalių čempionato bronzos laimėtoja, tarptautinių konkursų finalistė, Europos čempionato finalistė, ilgą laiką atstovavusi Švedijai, dirbusi trenere ir filmavusis kine.

Vienas ryškiausių šokėjų vyrų – Andrius Butkus, su legendiniu „Žuvėdros” ansambliu iškovojęs penkis Europos ir keturis Pasaulio aukso medalius. Tarp kitų ne mažiau tituluotų šokėjų – daugkartinė Lietuvos čempionė, tarptautinių turnyrų nugalėtoja Sandra Kniazevičiūtė, daugkartinis Lietuvos dešimties šokių čempionatų vicečempionas, Pasaulio čempionato pusfinalininkas

Alanas Gunko, Lietuvos klasikinių šokių čempionas, Pasaulio jaunimo klasikinių šokių čempionato 9 vietos laimėtojas Tadas Ivanauskas.

Kadangi projekte dalyvauja šokėjai iš Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos, tiesiogines transliacijas nutarta rengti Vidurio Lietuvoje – Kėdainiuose esančiame klube „Vikonda”. Pramogų centre įrenginėjama įspūdinga šokių aikštelė su galingu apšvietimu.

Sėkmė Latvijoje – rekordinė

Prodiuserinė kompanija „Just TV” praėjusį televizijos sezoną su stulbinančiu pasisekimu analogišką projektą įgyvendino Latvijoje. Projektas „Dejo ar zvaigzne!” Latvijoje sumušė visus populiarumo rekordus ir aplenkė tokius gigantiškus renginius kaip „Euroviziją” su Marija Naumova ir ledo ritulio rinktinės pasirodymą pasaulio čempionate. „Dejo ar zvaigzne!” dalyvavo „Eurovizijos” nugalėtoja Marija Naumova, buvęs vidaus reikalų ministras Maris Gulbis, seimo narė Solvita Abultina, o konkursą laimėjo geras „Amberlife” ir Viktorijos draugas Lauris Reiniks. Finalinėje laidoje sulaukta net 105 tūkstančiai balsų telefonu.

„Profesionalumas, nepriekaištinga reginio kokybė, intriguojantis turinys, stiprios emocijos šį projektą padarys išskirtiniu įvykiu televizijos eteryje”, – sako LNK televizijos programų direktorius Arūnas Motiekaitis.

Naujas LNK šokių projektas „Šok su žvaigžde!” – nuo naujojo LNK sezono pradžios.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , , , , , .

1 atsiliepimas į "LNK šokių projekte „Šok su žvaigžde!” – geriausi pasaulio šokėjai"

  1. Meiliuke

    Nu nu idomu kaip cia viskas atrodys… 🙂
    Bet jau apie sokeju pasiekimus kaip primeluota tai ziauru!!! Visi cempionai, pasaulio visokiu vietu laimetojai.. ha ha ha labai lengva patikrinti nuejus i http://www.dancesportinfo.net GEDA!!! LNK organizatoriams mieluoti!!! 😕

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.