Kvaišalais „gardintos” kavos suimtas klaipėdietis negers, saldainių nevalgys

Trečiadienį Šiaulių tardymo izoliatoriaus pareigūnai vienam suimtajam perduoti atneštame siuntinyje aptiko, kaip įtariama, narkotinių ir psichotropinių medžiagų – ekstazio ir amfetamino. Kvaišalai buvo paslėpti kapučino kavoje bei saldainyje.
Rugpjūčio 10-osios rytą į tardymo izoliatorių iš pašto buvo atgabenti siuntiniai, tarp jų – ir nuteistajam Artūrui A.
Siuntinyje buvo keliolika galvaninių elementų, arbatos, taip pat trys kapučino kavos pakeliai bei daugiau kaip pusė kilogramų sveriamų saldainių.
Siuntinio turinį tikrinusiam prižiūrėtojui vienas 100 gramų svorio kapučino pakelis pasirodė įtartinas. Nuplėšęs ant pakuotės užklijuotą lapelį su lietuviška anotacija pareigūnas pastebėjo skylutę. Išardžius pakuotę viduje rasta kava, sumaišyta su sutrintomis baltos spalvos tabletėmis. Įtariama, jog tai gali būti sintetinė sintetinis kvaišalas – ekstazis.
Kvaišalų aptikta ir viename saldainyje „Auksinis fazanas”. Nedideliame užspaudžiamame polietileno maišelyje rasta apie du gramus baltos spalvos miltelių. Pareigūnai mano, jog tai gali būti psichotropinė medžiaga amfetaminas.
Iš Klaipėdos atkeliavęs siuntinys su maisto produktuose paslėptais kvaišalais buvo adresuotas suimtajam 29 metų Artūrui A. Šis jau šešis kartus teistas klaipėdietis dabar kaltinamas plėšimu (BK 180 str. 1 d.) bei netikrų mokėjimo kortelių gaminimu ar neteisėtu disponavimu (BK 214 str.). Tardymo izoliatoriuje jis laikomas nuo šių metų gegužės. Klaipėdos miesto apylinkės teismo nutartimi šio vyriškio suėmimas pratęstas dar mėnesiui, iki rugpjūčio pabaigos.
Tardymo izoliatoriaus kameroje Artūras A. laikomas kartu su vienuolika kitų suimtų vyrų, anksčiau teistų už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, vagystes, plėšimus.
Rastosios medžiagos perduotos ekspertams. Dėl šio įvykio įstaigos Vidaus tyrimų tarnyba pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.