Lietuvos klubų rinktinė patyrė antrąją nesėkmę

Lietuviai Australijos mieste Perte antrose Keturių tautų turnyro rungtynėse vakar nusileido Naujosios Zelandijos rinktinei rezultatu 62:79 (16:11, 21:23, 18:24, 7:21).

Dažnas gynybos sistemų kaitaliojimas leido lietuviams pirmauti po pirmojo rungtynių ketvirčio. Lietuvos komandoje išsiskyrė Martynas Andriukaitis, kuris aktyviai žaidė baudos aikštelėje ir surinko 6 taškus ir du kartus atkovojo atšokusius kamuolius per pirmasias dešimt rungtynių minučių. Lietuvos krepšininkai laimėjo pirmąjį kėlinuką rezultatu 16:11.

Antrajame ketvirtyje lyderio vaidmens ėmėsi Pavelas Čukinas. Lietuvių vidurio puolėjas pelnė 11 taškų, atkovojo tris kamuolius ir blokavo vieną varžovų metimą per antrąjį rungtynių kėlinį. Lietuvos komanda išėjo ilsėtis turėdama trijų taškų pranašumą 37:34.

Trečiajame kėlinyje N.Zelandijos rinktinės žaidėjas Philas Jonesas pelnė 11 taškų. Atradę savo gretose lyderį, N.Zelandijos komandos krepšininkai netrukus pasivijo lietuvius, o kėliniui baigiantis ir persverė rezultatą savo naudai. Po trijų kėlinių Lietuvos klubų rinktinė atsilikinėjo trimis taškais 55:58.

Ketvirtojo ketvirčio pradžioje komandoms nesisekė pelnyti taškus. Abi komandos demonstravo kibią ir agresyvią gynybą. Tačiau iki rungtynių pabaigos likus dviem minutėm, N.Zelandijos krepšininkai spurtavo ir netrukus jų persvara jau siekė 15 taškų. Lietuvos komandai nepavyko sumažinti skirtumo ir rungtynės baigėsi pralamėjimu.

Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai žaidė Tadas Klimavičius, kuris pelnė 13 taškų ir atkovojo 10 atšokusių kamuolių ir Pavelas Čukinas, kuris pelnė tiek pat taškų bei 9 kartus pagriebė atšokusį kamuolį. 10 taškų pridėjo Martynas Andriukaitis.

N. Zelandijos gretose pasižymėjo Phillas Jonesas pelnęs 19 taškų ir Pero Cameron, kurio sąskaitoje 15 taškų.

Šiandien turnyro dalyvių laukia laisva diena. Vėliau komandos persikels į Sidnėjų. Čia Lietuvos rinktinė susitiks su Kinijos rinktine ir sužais dar vienas rungtynes su N.Zelandijos komanda.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , , , , .