Komedijos „Užkibo“ kūrėjai apkaltinti plagiatu

Juddas Apatow yra vadinamas vienu iš daugiausiai sėkmės sulaukiančių naujų komedijos meistrų, tad visiškai neaišku, kaip sparčiai aukštyn kylančią jo karjerą paveiks kaltinimai kopijavimu.

Kanadoje gyvenanti rašytoja Rebecca Eckler tvirtina, kad naujas režisieriaus filmas „Užkibo“ nuplagiavo istoriją, aprašytą jos bestseleryje „Knocked up: confessions of a hip moter-to-be“. Sausio mėnesį ji prieš J. Apatow ir kino studiją „Universal pictures“ pradėjo teismo procesą.

„Ir filme, ir knygoje pasakojama istorija apie vienos nakties nuotykį ir po jo einančius 9 mėnesius. Puiku. Tačiau labiausiai mane supykdė tai, kad filmo herojė Elison dirba perspektyvia televizijos žurnaliste. Knygoje aš pati buvau perspektyvi laikraščio reporterė!“ – piktinosi rašytoja.

Pats režisierius mestus kaltinimus griežtai neigia ir tvirtina, kad filme ir knygoje yra papasakotos visiškai skirtingos istorijos. „Knyga pasakoja apie moterį, kuri per savo sužadėtuvių vakarėlį pastoja nuo mylimo sužadėtinio. Filmo istorija visiškai priešinga: čia ambicinga jauna moteris pastoja nuo žolę rūkančio nesubrendėlio, kurie, sužinoję didžiąją naujieną, nusprendžia pažinti vienas kitą. Bet kas, perskaitęs knygą ir pamatęs filmą, pasakys, kad tai skirtingi pasakojimai apie tą pačią patirtį“, – kaltinimus plagiatu atmeta komedijos „Užkibo“ režisierius.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Kinas su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.