C.Tevezo perėjimo istorija turėtų baigtis pirmadienį

Londono „West Ham“ penktadienį išplatino pareiškimą, kuriame teigiama, kad klubas sutarė su „Man Utd“ dėl Argentinos rinktinės puolėjo Carloso Tevezo (Carlos Alberto Tevez) perėjimo. Spėjama, kad 23-ių argentinietis jau praėjo medicininę praktiką ir penktadienį jau treniravosi su „Raudonaisiais velniais“.

„West Ham“ savo pareiškime teigia, kad su „Man Utd“ sutarė dėl 2 milijonų svarų sterlingų sumos, kurią gaus už teises į C.Tevezo registraciją. Tai reiškia, jog turėtų baigtis teisiniai ginčai dėl Londono klubo ir C.Tevezo atstovo Kia Joorabchiano dėl teisių į žaidėją.

Anksčiau C.Tevezo perėjimas į „Man Utd“ buvo pakibęs ore, kadangi kilo teisiniai ginčai dėl to, kam turėtų būti sumokėtas perėjimo mokestis. „Premier“ lyga ir „West Ham“ teigė, jog šią sumą turėtų gauti Londono klubas, tuo tarpu kompanijos MSI ir „Just Sports Inc“, kurios priklauso K.Joorabchianui, skelbė, kad ekonominės teisės į žaidėją priklauso joms.

Tiesa, ši situacija nebuvo visiškai aiški jau seniau, kadangi „Premier“ lyga dar anksčiau buvo nubaudusi „West Ham“ 5,5 milijono svarų sterlingų bauda už C.Tevezo ir J.Mascherano perėjimą.

„West Ham“ savo pranešime teigia, jog teisės į C.Tevezą „Man Utd“ pereis iš karto po to, kai klubas gaus sutartą sumą.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.