„ING Renault F1“ komanda stebino Johanesburgą

„ING Renault F1“ komanda praėjusį savaitgalį nepakartojamą programą pristatė Johanesburgo Sandtono rajone, Pietų Afrikos Respublikoje. Šis renginys buvo š.m. birželio pradžioje Lenkijos sostinėje Varšuvoje „ING Renault F1“ komandos pradėto pasaulinio turo tęsinys.

Lenktynininkai Giancarlo Fisichella ir Nelson Piquet Jr., pasikeisdami prie pasaulinio čempiono – R26 – vairo, linksmino publiką įvairiais triukais, tame tarpe „saulučių paišymu“, padangų deginimu ir efektingai demonstravo publikai R26 galimybes. Sekmadienį šis „ING Renault F1“ komandos pasirodymas pritraukė 100 tūkst. žiūrovų minią. Anot renginio organizatorių, tai patvirtino, kad Pietų Afrikos Respublikoje, kurioje „Gand Prix“ lenktynės paskutinį kartą vyko tik 1993 m. Kyalami trasoje, publika yra pasiilgusi „Formulės 1“.

Žiūrovams patiko ne tik istorinių „Renault“ automobilių paradas, bet ir lenktyninių automobilių „Megane Trophy“ bei „Megane Renault F1 Team R26“ galynėjimasis specialiai paruoštoje gatvių trasoje.

Po pasirodymo Johanesburge Giancarlo Fisichella sakė: „Publika šiandien buvo tiesiog nuostabi. Jie džiaugėsi matydami F1 automobilį trasoje. Tai mano pirmasis apsilankymas Pietų Afrikoje ir jis tikrai buvo įsimintinas.“

Nelson Piquet Jr. taip pat džiaugėsi šiltu priėmimu: „Pasaulinis „Renault“ turas yra puiki galimybė žmonėms geriau pažinti „Formulę 1″. Šis savaitgalis dar kartą įrodė, kaip F1 gerbėjai vertina tokią galimybę. Sutikimas čia, Johanesburge, buvo fantastiškas“

„ING Renault F1“ savo pasaulinį turą pratęs rugpjūčio viduryje Roterdame, Bavarijos lenktynių renginyje, kuris vyks š.m. rugpjūčio 17-18 d. Tuomet kartu su „Renault“ komanda dalyvaus lenktynininkai Heikki Kovalainen ir Nelson Piquet Jr.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.