Šiauliečiai banke galės

SEB Vilniaus banko Šiaulių filialo patalpas dviems savaitėms papuošė žymių Lietuvos žmonių sukurtų asmeninio dizaino kortelių paroda. Garsūs Lietuvos žmonės savo korteles puošė sėkmę lemiančiais astrologiniais simboliais, mylimais gyvūnais, moterimi-gėle, Miao genties piršlybų ceremonija ir daugybe kitų įdomių vaizdų. Originali paroda, atidaryta Vilniuje, jau aplankė Panevėžį ir Kauną. Šią vasarą ji taip pat vyks ir į Klaipėdą.
Šiai netradicinei parodai originalų savo kortelių dizainą sukūrė dainininkė Jurga Šeduikytė, sportininkai olimpiečiai Daina Gudzinevičiūtė ir Edvinas Krungolcas, astrologė Palmira Kelertienė, žurnalistas ir TV laidų vedėjas Algimantas Čekuolis, tango mokytojas Eduardo Gimenezas, aktorės Ilona Balsytė, Rimantė Valiukaitė, Rasa Samuolytė, dizaineris Vitalijus Čepkauskas, fotografas Jonas Staselis.

„Įvairių sričių Lietuvos garsenybių sukurta asmeninio dizaino kortelių paroda susilaukė nemažai lankytojų ne tik Vilniuje, bet ir Panevėžyje bei Kaune. Manau, Šiauliai nebus išimtis. Galbūt ji lankytojams įkvėps kūrybiškumo suasmeninti ir kitus kasdien naudojamus daiktus, ne tik banko korteles”, – sakė SEB Vilniaus banko Šiaulių filialo direktorius Gintaras Poderis. Pasak jo, asmeninio dizaino kortelėje gali būti pavaizduota beveik viskas: svajonė, įdomi idėja, mylimo žmogaus nuotrauka ar bet kuri kita grafiškai išreikšta originali mintis.

Pavyzdžiui, Nomeda Marčėnaitė savo asmeninio dizaino banko kortelėje norėjo matyti vieną iš labiausiai jai patinkančių savo darbų – keraminę moters-gėlės figūrėlę. Dailininkės, keramikės ir TV laidų vedėjos teigimu, tokia kortelė jai leis kitaip dizainą pažvelgti į kasdienius dalykus. „Įsivaizduoju, kad net ir įprasta pinigų paėmimo iš bankomato procedūra taps linksmesnė. Net jei sąskaitoje pinigų laikinai ir nebūtų, kišenėje gulės bent jau daili kortelė”, – su šypsena kalbėjo Nomeda Marčėnaitė.

Astrologė Palmira Kelertienė liko ištikima savo profesijai – jos kortelė padabinta asmeniniu horoskopu ir astrologiniais simboliais. Žurnalistas ir keliautojas Algimantas Čekuolis kortelę papuošė praeities atsiminimų akimirka. „Tolimoje Kinijai priklausančioje Hainanio saloje kažkada nufotografavau vietinės Miao genties piršlybų ceremoniją, taigi ši nuotrauka man primins, koks svarbus yra nuoširdus bendravimas tarp skirtingų žmonių”, – sakė žinomas žurnalistas.

Neseniai naują dainų albumą pristačiusi Jurga Šeduikytė prisipažįsta šiuo metu gyvenanti pasakų pasaulyje – štai dėl ko ant jos asmeninio dizaino kortelės atsirado jos sukurtų pasakų personažai. Aistringasis tango šokėjas Eduardo Gimenez kortelės puošybai pasirinko šėlstančios audros vaizdą. Kaip prisipažįsta pats E. Gimenez, tokia kortelė jam neleis prarasti vilties ir nuolat primins, kad ir po pačios baisiausios audros kada nors išnyra saulė.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Renginiai su žyma , , , , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.