Pasibaigus galutiniam terminui Talibanas skelbia naujus grasinimus

Afganistano talibai pareiškė, kad 21 įkaitu laikomas pietų korėjietis gali būti nužudytas „bet kuriuo metu“, kai trečiadienį galutinis terminas pasibaigė derybose su vyriausybe nepasiekus jokio persilaužimo.

Trečiadienį 7 val. 30 min. Grinvičo (10 val. 30 min. Lietuvos) laiku pasibaigęs terminas buvo paskutinė laiko riba, kurią nurodė talibai, prieš dvi savaites pagrobę iš viso 23 krikščionių savanorius iš Pietų Korėjos.

Nuo to karto kovotojai jau nužudė du įkaitus – vieną iš jų vėlai pirmadienį, kai pasibaigė kiti du galutiniai terminai jų sąlygoms įvykdyti.

„Pasibaigus galutiniam terminui, vienas ar daugiau įkaitų gali būti nužudyti bet kuriuo metu“, – sakė talibų atstovas spaudai Yousufas Ahmadi (Jusufas Ahmadis). Kiek anksčiau jis nurodė, kad derybose dėl įkaitų nepasiekta jokios pažangos.

Afganistano valdžia mėgina įtikinti Talibaną leisti Pietų Korėjos delegacijai pasimatyti su kai kuriais įkaitais, teigė vienas iš pagrindinių derybininkų Waheedullah Mujadadi (Vahidula Mudžadadis).

„Derybos tęsiasi“, – sakė jis netrukus po to, kai pasibaigė galutinis terminas, po kurio talibai grasino pradėti žudyti įkaitus, jeigu vyriausybė iš kalėjimo nepaleis kai kurių kovotojų.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Pasaulyje su žyma , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.