Artėjant XXL finalui, šou liko tik penki storuliai

Praėjusį pirmadienį „XXL” žiūrovai mėgavosi puikia adrenalino doze – storulių lenktynėmis jūroje vandens motociklais, o realybės šou dalyviai buvo tris kartus šokiruoti naujais radikaliais pasikeitimais.
Įtemptas ir daug jėgų bei ištvermės pareikalavusias vandens motociklų lenktynes jūroje laimėjo raudonųjų komanda. Laimėję šią rungtį „raudonieji” išsikovojo, jog vienas jų komandos narys tą dieną negalės būti pašalintas iš realybės šou. Neliečiamybės statusą „raudonieji” nedvejodami atidavė Sigitui Staugui, kuris ir išplėšė komandai pergalę vandens motociklų lenktynėse.

Tačiau svėrimo kambaryje abiejų komandų laukė pirmasis netikėtumas tą dieną. Įprastai svėrimo rungtyje būdavo skaičiuojamas dalyvių numestas svoris per paskutinę savaitę kilogramais. Šį kartą buvo nutarta skaičiuoti, kiek kiekvienas dalyvis numetė svorio procentais nuo pat realybės šou pradžios.

Antrasis netikėtumas buvo tas, kad „XXL” tą dieną teko palikti ne vienam kaip įprasta, o net trims realybės šou dalyviams. Raudonųjų komandos narė 25 metų šokėja Jelena Vardienė paliko šou atsikračiusi 16,2 % svorio, Irmantas Grenda, 35 metų statybos firmos vadovas – 17,5 %, o mėlynųjų komandos narė 24 metų pardavėja Jovita Danieliūtė – atsikračiusi net 17,8 % pradinio savo svorio.

Trečiasis netikėtumas buvo žinia, kad panaikinamos raudonųjų ir mėlynųjų komandos, o vietoj jų sukuriama nauja –”juodųjų” komanda, kurioje kiekvienas „XXL” dalyvis nuo šiol kovos tik pats už save.

Juodųjų komandą sudaro – Gediminas Juodeika, jau atsikratęs 22 procentų savo pradinio svorio, Donatas Repšys – 20 %, Alvydas Mendelis – 19,4 %, Renata Druskytė – 19,2 % bei Sigitas Staugas, kuris numetė mažiau nei kiti iškritę dalyviai, bet tą dieną turėtos neliečiamybės dėka patekęs į juodųjų komandą.

„Juodosios komandos pavadinimas kilo iš to, kad jos laukia ypač juodi išbandymai. Pagrindinis „XXL” prizas – po tūkstantį litų už kiekvieną numestą kilogramą atiteks dalyviui, pademonstravusiam didžiausią ištvermę ir psichologinę stiprybę. Šias dalyvių savybes išbandysime netrukus”, – žada „XXL” treneris Marius Gelažnikas.

Kokios naujos aistros užvirs realybės šou „XXL” dalyviams pradėjus kovoti tik už save pamatysite jau kitą pirmadienį, rugpjūčio 6 dieną, 21.00 val. per LNK!

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.