Ar vyrai bijo pasenti?

Nors vyrų ir moterų kairiajame ir dešiniajame smegenų pusrutuliuose aptikta skirtumų, tačiau jie vienodai jautriai reaguoja į pirmą žilą plauką ir nejučiomis išsipūtusį „gelbėjimo ratą“ ant liemens. Ir nereikia apsimetinėti: vyrai siekia išlikti kuo ilgiau jauni. Bent vizualiai.

Nusikaltimas dėl grožio

Aktoriaus Sylvesterio Stallone bagaže neseniai rastas žmogaus augimo hormonas „Jintropin“, kurį jis įsivežė į Australiją. Tai atskleidė, kodėl Rembo toks dailus ir raumeningas. Jis prisipažino: „Taip, aš vartoju šiuos hormonus.“ Augimo hormonas mažina riebalų kiekį organizme, naikina raukšles, didina raumenų masę ir regeneruoja svarbius organus, kurie su amžiumi traukiais. Dėl grožio, už kurį mokamas pasiutęs honoraras, S.Stallone neatbaidė net 110 tūkst. Australijos dolerių bauda, skiriama už šio preparato įvežimą į šalį. Įžymybės advokatui pavyko susitarti dėl mažesnės baudos. Bet augimo hormonas Stallone lagaminėlyje atskleidė dar vieną paslaptį: net vyriško grožio etalonas bijo pasenti! Grožio tema vyrų pasaulyje – ne toks retas paukštis. Plastinės chirurgijos specialistas daktaras Brusas Nadleris atidžiai studijavo daug kartų tobulintą popkaraliaus Michaelo Jacksono nosį ir viešai pareiškė, kad šiam sunku kvėpuoti: „Jo šnervės labai siauros, todėl jis turėtų kvėpuoti per burną, o tai dainininkui labai didelė problema.“ Jacksonas prisipažįsta, kad turėjęs tik dvi nosies operacijas. Amerikos žurnalas „The Globe“ suskaičiavo daugiau: popkaraliui nosis koreguota mažiausiai septynis kartus, maždaug tris kartus tiek – kitos kūno vietos.

Numokime ranka, kad tai – Amerika, o Lietuvoje kitos mados. Ir vyrai kitokie – besirūpinantys verslu ir politika, kurioje kol kas rūpi proto nutekėjimas, bet ne raumenys ar riebalų nusiurbimai. Štai čia ir slypi mažytė apgavystė: vyrams ne mažiau svarbu išlaikyti stereotipinius raumenis, nei moterims dailią figūrą. Dėl grožio stengiasi ir stiprioji lytis. Ne vien Amerikoje. Ne vien kine. Vienas plastikos chirurgas kartą minėjo, kad norėtų šiek tiek nusisiurbti riebalų. Kad ir kaip smaigsčiau žvilgsnį pokalbio metu, niekaip nesupratau, nuo kurios vietos?

Politinis stabilumas su geru makiažu

Biurokratai ir vadovai taip pat nieko prieš pasidailinti. Italų politikas, eksministras pirmininkas Silvio Berlusconi save apdovanojo ne viena plastine operacija. Kai staiga jis atjaunėjo, vienas asmeninių gydytojų laikraščiui „La Stampa“ pasakė, kad Silvio „atlikta nedidelė kosmetinė operacija akių srityje“. O kai politikas numetė svorio ir jau galėjo įlįsti į 1992 metais nešiotus kostiumus, pareiškė tai daręs dėl žmonos. Na štai, o rinkėjams atrodė, kad dėl jų.

Mūsų politikai vyrai į darbą žiūri rimčiau. Prezidentas Valdas Adamkus dėl žmonos išleido jai skirtą knygą. Bet dailinosi jis tikrai dėl rinkėjų. Tiesa, tai nebuvo plastinės operacijos. Bet labai subtilus ir puikus makiažas dviejų prezidentinių kampanijų metu. Kosmetologė ir sveikos gyvensenos propaguotoja Jolanta Girčytė tuo pasirūpino turbūt be priekaištų. „Mano darbo principas – pagražinti žmogų taip, kad nebūtų matyti, bet jis būtų jaunesnis. Prezidentinių kampanijų metu aš padėjau Valdui Adamkui gerai atrodyti. Ir, manau, kad dalis jo laimėjimo priklausė ir nuo išorinio vaizdo. Prieš televizijos laidas darydavau Prezidentui makiažą. Turiu specialių priemonių, kurios yra natūralios. Jų beveik nematyti, dailiai padengia veidą. Tai vadinamoji Egipto žemė. Paimama Egipte prie Karnako šventyklos esančios žemės, sumaišoma su tam tikromis medžiagomis, supresuojama ir pagaminama pudra. Ji suteikia veidui švytėjimo, jos beveik nematyti. Valdą Adamkų taip pagražinau ir susitikimui su Amerikos prezidentu Georgu Bushu, kai šis atvyko į Lietuvą“, – pasakoja kosmetologė J.Girčytė.

Ir neužmirškite grožio salono

Ne vien kino žvaigždėms ir ekstrasensams šiandien būtina gražiai atrodyti ir nesenti TV ekranuose ar vakarėlių metu. Tiesiog visiems, kuriems tai rūpi. Kadangi pasaulyje beveik 17 proc. specializuotų plastikos klinikų lankytojų yra vyrai, tampa aišku, kad grožis nėra paskutinis jų ginklas. Greičiau vienas iš svarbesnių įrankių pasiekti karjerą ar patraukti geidžiamą moterį. Todėl nereikėtų nagrinėti: buvo grožio salone šiandien Audrius Siaurusevičius ar nebuvo. Kaip ir tai, kokiu laku supurkšti politiko Artūro Paulausko plaukai. Kodėl grožio salonai turėtų būti vien moterų nuolatinio sėdėjimo vieta, jeigu seniai galimybės lygios?

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Vyrams su žyma , , .

1 atsiliepimas į "Ar vyrai bijo pasenti?"

  1. gh

    😳

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.