Gelbėtoja Neringa susilaukė mažylio!

Žavioji TV3 laidos „TV pagalba“ gelbėtoja Neringa Mažeikienė jau beveik savaitę gali save vadinti laiminga mama – liepos 19-ąją ji pagimdė gražų ir sveiką 3,680 kilogramo svorio ir 53 centimetrų ūgio berniuką.
„Abu su vyru Mindaugu šio mažylio labai laukėme. Jis buvo šalia ir per gimdymą. Džiaugsmas neapsakomas, emocijų tiek daug, kad negalėčiau jų visų apibūdinti – tai reikia patirti. Grantas į mūsų šeimą atėjo pačiu laiku – jau buvau subrendusi motinystei. Vaikelis mums ne vargas, o tikras stebuklas, tad visiškai nesijaudinu, jei mažylis pradeda verkti“, – pasakoja laiminga mama.
Kaip ir visi naujagimiai, Grantas kol kas labai daug valgo ir miega. Į kurį iš tėvų vaikelis panašus? Neringa šypsosi – sūnaus oda ir plaukai tamsesni nei jos, vadinasi, kol kas jis labiau panašus į tėtį.
„Tik duobutės žandukuose atsiranda, kai šypsosi. Tai tikrai paveldėjo iš manęs. Grantas bus išskirtinis ne tik vardu, bet ir šiuo bruožu – juk vyrai ne dažnai turi tokias duobutes“, – džiaugiasi Neringa.
Gelbėtoja juokiasi, kad užaugęs Grantas galės savo tėvams padėkoti už retą vardą. Ieškodama išskirtinio ir laimingą reikšmę turinčio vardo Neringa vartė dešimtis vardynų ne tik lietuvių, bet ir latvių kalbomis.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.