Pristatyta bevielė pelė su mažiausiu pasaulyje prie kompiuterio jungiamu imtuvu

Kita „Logitech“ naujovė kompiuterių pelių rinkoje – vos 18 mm dydžio. Kompanija „Logitech“ šiandien pristatė „Logitech VX Nano“ bevielę lazerinę pelę nešiojamiems kompiuteriams, kurios imtuvas – vos vieno lito monetos dydžio.

„Vis daugiau nešiojamų kompiuterių savininkų vietoj tokiuose kompiuteriuose įmontuotų žymeklio valdymo pakaitalų renkasi gerokai patogesnes bevieles peles,- teigia „Logitech“ viceprezidentas Rory Dooley. – Vistik jos turi vieną nedidelį, tačiau erzinantį trūkumą – papildomai į USB lizdą jungiamą siųstuvą, kurį kiekvienąkart naudojantis kompiuteriu reikia prijungti, o vėliau atjungti. Tačiau mes sugebėjome šį trūkumą pašalinti – su naująja pele komplektuojamas siųstuvas yra neįtikėtinai mažas ir netrukdo dedant nešiojamą kompiuterį į dėklą ar jį pernešant.“

Mažiausias pasaulyje imtuvas

Naujasis „VX Nano“ imtuvas – mažiausias pasaulyje kompiuterinėms pelėms skirtas USB siųstuvas-imtuvas (lyginant su iki 2007m. kovo mėn. prekyboje pasirodžiusiais įrenginiais). Prijungtas prie nešiojamo kompiuterio, jis praktiškai susilieja su jo korpusu – kompiuterio plotis padidėja vos 8 mm. Nešiojamų kompiuterių savininkams daugiau nereikės rūpintis į krepšį netelpančiu arba nuolatos pasimetančiu imtuvu – dėl savo dydžio jis nesudarys jokių rūpesčių, o pele, kartą prijungus imtuvą, bus galima naudotis bet kurią akimirką.

Papildomos galimybės ir funkcionalumas

Kaip ir prieš metus pristatytose „MX, VX Revolution“ pelėse, „Logitech VX Nano“ įdiegtas „MicroGear Precision“ plieninis ratukas, kuris kartą pasuktas gali suktis net 7 sekundes.

Tai itin patogu peržiūrint labai didelius teksto kiekius, arba tiesiog naršant daug informacijos turinčiuose interneto puslapiuose. Panorus, galima sugrąžinti įprastą ratuko valdymą – tereikia jį paspausti. Naujojoje pelėje taip pat įdiegti interneto naršymą palengvinantys „Atgal“ ir „Toliau“ mygtukai, o su inovacine „One-Touch“ funkcija ir jai skirtu mygtuku paieškos rezultatai apie bet kokį pažymėtą žodį pateikiami tiesiog žaibišku greičiu. Pelėje integruotas tikslus lazeris puikiai veikia ant beveik bet kokio paviršiaus, o „Logitech“ 2,4 GHz dažniu veikianti signalų perdavimo technologija užtikrina patikimą ir greitą sąveiką su kompiuteriu.

Optimalus dydis

„VX Nano“ bevielė lazerinė pelė yra optimalaus dydžio – nors ji telpa į bet kokią kompiuterio krepšio kišenę, kuriant ją ypatingas dėmesys skirtas valdymo patogumui. Skirtingai nuo ypač mažų pelių, kuriomis nepatogu naudotis ilgą laiką, ši yra delnui priimtino dydžio, o puikią ergonomiką užtikrina malonios formos ir minkštos gumos korpuso padengimas. „VX Nano“ taip pat palikta saugi vieta pelės imtuvui laikyti.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Informacinės technologijos su žyma , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.