Infraraudonieji Mercedes-Benz S-Class žibintai

Kompanija Automotive Lighting kartu su Mercedes-Benz sukūrė pirmą pasaulyje aktyvią infraraudonųjų spindulių apšvietimo sistemą (žibintus) Mercedes-Benz S-Class automobiliams.

Naujoji technologija leidžia vairuojant automobilį naudoti ypač ryškų, bet žmonėms nematomą, apšvietimą. Dabar nebus jokio akinimo, draugiško „mirksėjimo“ žibintais..

Su tokiu apšvietimu galima drąsiai važiuoti naktį įjungus „tolimąsias“ šviesas, tuo pat metu liekant nelabai pastebimu ir apsiribojant „gabaritinėmis“ šviesomis. Infraraudonasis modulis gali būti įmontuotas bet kuriame šiuolaikiniame žibinte.

Papildomu jungikliu, esančiu salone, sistema aktyvuojasi įjungus artimąsias šviesas, o esant didesniam nei 15 km/h greičiui įsijungia automatiškai. Vaizdą užfiksuoja CCD kamera ir pateikia žmogui suprantamu pavidalu, o vėliau atvaizduojama borto kompiuteryje.

Tokios sistemos privalumas – galimybė identifikuoti objektus, esančius kelyje ir kelkraštyje, kas įmanoma dėl to, kad jie spinduliuoja šilumą. Tai leidžia išvengti kelių eismo įvykio.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Transportas su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.